Про Академію

Меню

Аспірант МАУП взяв участь у міжнародному молодіжному форумі

21 Грудня 2011 11:17

Як відомо, у МАУП навчається активна і прогресивна молодь, яка прагне реалізації своїх наукових та творчих пошуків, виявляє громадські ініціативи і представляє свої напрацювання та ідеї спільноті.

Так, аспірант МАУП Олександр Фомін, який навчається за спеціальністю „Політичні науки та процеси”, взяв участь у міжнародному молодіжному форумі: «Молодь СНД – майбутнє суспільної дипломатії», що проходив 10 – 19 грудня у Москві. Науково-громадський захід був організований федеральним агентством «Росспівробітництво» і мав на меті проведення міжнародного форуму та ознайомлення молоді СНД з науковим та культурним потенціалом Російської Федерації.

Серед учасників були молоді вчені, політики, підприємці, журналісти з України, Росії, Бєларусі, Азербайджану, Казахстану, Туркменістану, Таджикистану, Молдови та інших країн СНД.

член української делегації, Олександр Фомін виступив з доповіддю на тему: «Слабкі сторони суспільно-політичної взаємодії на просторі СНД». Основні тези доповіді:  проблема раціональності використання ресурсів для суспільно-політичної взаємодії, необхідний перехід від форми до змісту, неспроможність ефективно використовувати інструменти капіталістичного суспільства.

Доповідь аспіранта МАУП була добре сприйнята і відзначена учасниками форуму за свою критичність, точне формулювання проблем та названі шляхи виходу із ситуації.

Програма перебування делегацій була цікава і насичена подіями, окрім зустрічей та круглих столів із інтелігенцією, що проходили у Вищій Школі Економіки та Московському Державному Інституті Міжнародних Відносин, було організовано культурно-просвітницьку частину з відвідуванням Кремля, Третьяковської галереї, центру «Російський подарунок», міста Суздаль тощо.

Усі учасники форуму залишились друзями та поклали початок багатоаспектному співробітництву у галузях громадської роботи, ЗМІ, наукової діяльності, бізнесу і т.д..

Поділитися посиланням: