Про Академію

Меню

Астероїд 2015 JF1 непоміченим підібрався до Землі на найближчу відстань

15 Травня 2016 14:46

Глибокої ночі, 15 травня, астероїд 2015 JF1 був настільки близький до Землі, що ця відстань була менш ніж до Місяця і становило 300 000 кілометрів. Цю новину повідомляє NASA на своєму сайті.

Астероїд виділявся лише тим, що його помітили всього за кілька днів до зближення з нашою планетою. За повідомленням телеканалу "360 Підмосков'ї", який тоді посилався на Натана Ейсмонта, провідного співробітника відділу космодінамікі і математичної обробки інформації ІКД РАН, ця пролетающая повз мала планета не уявляла для нас ні найменшої небезпечної загрози. І далі привів вірні дані з точних розмірів цього схвилював всіх небесного тіла.

За словами Ейсмонта, людям подобається, коли їх залякують. А служителі системи засобів масової інформації дуже люблять працювати над очікуваннями народу. Астероїд рухався приблизно на відстані півтора млн. Кілометрів і розмір його був всього 15-30 метрів - поділився Ейсмонд. І можна не переживати, небезпека він не несе.

Також багатьом раніше було відомо про те, що у відносній близькості від нашої планети рухався більший представник астероїдного сімейства 1999 FN 53. Але розміри його були встановлені набагато раніше до наближення до Землі і виявили його в 1999 році. Масою він був кілька сотень тонн і діаметром кілометр. І наблизився він тоді до нас на відстані десяти мільйонів кілометрів.

Поділитися посиланням: