Про Академію

Меню

Астрономи вперше побачили гравітаційна взаємодія темної матерії

15 Травня 2016 14:39

Астронавти Міжнародної космічної станції (МКС), і вони повернулися 11 червня на Землю, без уповільнення пройшли медичний експеримент, який допомагає людині перед першим польотом на Марс. Про якому поінформувала офіційна прес-служба НАСА.

Авіатранспорт «Союз» з нашим астронавтом Антоном Шкаплеровим, також з астронавтом Террі Вертса їх співробітницею італійкою Самантою Крістофоретті сіл 11 червня в казахстанському степу.

У лікарському наметі астронавти пройшли ряд тестувань, які описали, в якій мірі вони готові тримати рівновагу і здійснювати всілякі переміщення. Подібні дослідження дають можливість вивчити наслідки на людський організм тривале перебування в невагомості.

Астронавти, які сіли на Марс після довгого польоту в невагомості, не зможуть пройти схоже тестування. «Дане дослідження дає нам зрозуміти, як організм людини поведеться в перебуванні невагомості дуже тривалий час, адже переліт на Марс за своєю тривалістю займає кілька місяців», - роз'яснили в НАСА. Таким чином, схожі заходи є одним з можливостей побувати на Марсі. Вчені усіма силами хочуть убезпечити добровольців під час тривалого перельоту на сусідню планету, адже допомоги з Землі можна не чекати і вона буде здійснюватися тільки за допомогою відео зв'язку.

Поділитися посиланням: