Про Академію

Меню

Бібліотека вузу – ключова ланка інформаційного забезпечення навчального процесу

20 Квітня 2007 09:57

Напередодні, у Міжнародному бібліотечно-інформаційному центрі імені Ярослава Мудрого відбувся щорічний науково-практичний семінар для завідувачів та співробітників бібліотек регіональних структурних підрозділів Міжрегіональної Академії управління персоналом на тему: «Бібліотека вищої школи: удосконалення структури та оптимізація роботи».

Мета проведення семінару продиктована потребою в удосконаленні структури та оптимізації роботи бібліотек, як ключових ланок інформаційного забезпечення навчального процесу, проведенням роз’яснювальної роботи та наданням практичних консультацій співробітникам бібліотечних установ МАУП, спільним вирішенням актуальних і вкрай важливих питань технічного та матеріального забезпечення, а також обміном досвіду у сфері ведення бібліотечної справи та підходів до організації робочого процесу.

У роботі науково-практичного семінару взяли участь проректор з науково-дослідної роботи, генеральний директор Науково-методичного інституту міжнародної освіти та проблем управління, доктор політичних наук, професор Олександр Антонюк, генеральний директор Міжнародного бібліотечно-інформаційного центру імені Ярослава Мудрого, доктор філософії в галузі ділового адміністрування Любов Бродська, заступник генерального директора МБІЦ ім. Ярослава Мудрого Олена Посвистак та головний фахівець Вищої школи управління Науково-методичного інституту міжнародної освіти та проблем управління Наталія Муравйова.

Лекції, співробітникам бібліотек структурних підрозділів Академії, що прибули з різних регіонів України, з комплектування та обліку фонду бібліотек, довідково-бібліографічного обслуговування читачів та автоматизації діяльності бібліотечних установ, читали завідуюча відділом наукової бібліографії МБІЦ Ірина Ігнатецька, завідуюча відділом комплектування та обробки літератури МБІЦ Алла Марченко та завідуюча секретаріатом Вченої ради МАУП.

Також гості цікавились ефективністю використання інформаційних технологій МБІЦ, зокрема, в системі ведення обліку каталогів і архівів, обробки документації, укомплектовування новими надходженнями та індивідуальним підходом до роботи з відвідувачами.

Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр імені Ярослава Мудрого славиться високим професійним рівнем самоорганізації, якістю обслуговування відвідувачів та ефективним використанням сучасних інформаційних технологій в бібліотечній справі.

Нині у МБІЦ налічується понад  300 тисяч книг та періодичних видань, відкрито читальний зал та працює комп’ютерний клас.

 

 

 

Поділитися посиланням: