Про Академію

Меню

Бізнес-освіта МВА – найвищий рівень кваліфікації менеджера

04 Лютого 2010 15:48

Володимир ЯровойОстаннім часом в Україні докорінно змінилися умови ведення бізнесу - з’явилися нові потреби і нові перспективи. Виклики суспільства вимагають інших підходів до організації менеджменту, маркетингу, фінансів, управління бізнесом в цілому. В основі сутності бізнесу – здатність до стабільного розвитку, яка забезпечується системною роботою, в якій збалансовані всі інструменти, враховані всі ризики, визначені всі можливості. Тому, для ефективного ведення бізнесу виникає потреба у підготовці фахівців з достатнім потенціалом професійних знань та навичок. Для перспективних управлінців, які прагнуть отримати практичні знання щодо ведення бізнесу в Міжрегіональній Академії управління персоналом діє програма МВА. Ця програма яка дає можливість отримати ділову кваліфікацію менеджера та оволодіти найсучаснішими світовими методиками ведення бізнесу. Чому програма МВА може стати джерелом нових підходів, умовою успішної роботи керівника щодо розвитку бізнесу в нових умовах? На всі ці та інші питання відповідає проректор з інновацій та регіональної роботи МАУП Володимир Яровой:

-  Володимире Іллічу, розкажіть, будь-ласка, що являє собою програма МВА.

Бізнес освіта за програмою МВА в Україні з’явилася на ринку освітніх послуг 10-15 років тому. На сьогоднішній день навчання за такими програмами дуже поширене як в Україні, так і за кордоном. Це визначається, перш за все, актуальністю і потребою суспільства у підготовці управлінських кадрів вищої кваліфікації. Економіка України потребує від наших управлінців креативного мисленням, нових підходів щодо організації управлінської діяльності, які б змогли вирішити нестандартні практичні завдання. Програма розрахована на керівників функціональних відділів компаній, фірм, організацій та установ, власників та співвласників приватних фірм та підприємств, співробітників, які претендують на керівні посади, - усіх зацікавлених у якісному підвищені свого професійного рівня та кваліфікації.

- Чому, на Вашу думку, управлінцям доцільно навчатися за програмою МВА?

Насьогодні ринок потребує не лише фахівців, які б мали вищу освіту, а й управлінців з найвищим рівнем ділової кваліфікації менеджера. Люди з певною освітою мають постійно вдосконалювати свої знання. Одна з освітніх ланок, яка дає можливість отримувати професійні знання, управлінській досвід – це програма МВА. Ця програма дає можливість удосконалювати себе.

- Які переваги навчання за програмою МВА в МАУП? Розкажіть про фахівців, які у вас викладають?

Технологія, за якою відбувається навчання, має відповідні переваги – навчання спрямоване на отримання слухачами якомога більше практичних навичок. На сьогоднішній день групи не повинні перевищувати 8-10 осіб. Варто підкреслити, що програма передбачає використання індивідуального підходу, що означає можливість розробки власного бізнес-проекту вже в процесі навчання. Ми забезпечуємо кожного слухача методичними матеріалами, надаємо літературу в електронному вигляді, яка залишається у студента назавжди. Зараз працює кваліфікований викладацький склад, який має теоретичний та практичний досвід у галузі управління, економіки, права, менеджменту. Всі професійні тренери мають практичні успіхи на українському та європейському ринках. Викладачі-практики постійно йдуть назустріч слухачам, разом вирішують всі проблемні питання.

-   Як проходить навчання? Чи пристосований графік навчання до можливостей слухачів, адже вони паралельно й працюють?

Навчання залежить від програми і триває від 8-ми місяців – Міnі-МВА та програма МВА «Найкращі практики», яка триває 19 місяців. Програма здійснюється за модульною системою і включає певну кількість модулів. Заняття проходять у другій половині дня. Слухачі отримують завдання, розробляють відповідні проекти, корегують свої дії з тренерами, отримують методичні рекомендації. Відповідно складають заліки, іспити, а в результаті навчання отримують Диплом МВА Вищої школи управління МАУП, свідоцтво про підвищення кваліфікації та дипломSIC (SYSTEM OF INDEPENDENT CERTIFICATION).

-   Відомо, що нещодавно відбувся перший випуск бізнесменів програми МВА. Чи підтримуєте зв'язок з випускниками?

Так, дійсно, в МАУП нещодавно відбувся перший випуск студентів. Це представники вищої та середньої ланок управління різних сфер бізнесу. Всі випускники задоволені навчанням. Ми всіляко підтримуємо з ними зв'язок, інформуємо про нові програми, які плануємо вводити в дію.

Поспішайте на навчання за програмою МВА, адже оволодіння цією програмою надає широкі можливості для розвитку кар’єри та особистої успішності.

Поділитися посиланням: