Про Академію

Меню

Благодійний ярмарок заради здійснення мрії

03 Жовтня 2014 10:11

«Разом допомагаємо здійснити мрію» - під таким гаслом пройшов благодійний ярмарок в Міжрегіональній Академії управління персоналом.

2 жовтня студенти Академії організували благодійний ярмарок, щоб допомогти молодому бійцю Сергію Шовковому, який, обороняючи рідну країну, дістав тяжких поранень під Луганськом.

«Він не жаліється на долю. Він радий кожній миті життя. І має надію на здійснення своєї мрії – присвятити все своє життя захисту України. Майбутній генерал. Поки що лейтенант» так сьогодні про Сергія говорили учасники ярмарку. На війну 21-річний молодший лейтенант Сергій Шовковий потрапив одразу після закінчення Львівської військової академії. Командував взводом у складі першої танкової бригади  під Луганськом.  Вночі, 2 серпня, їх атакували мінометами. За три метри від Сергія вибухнув снаряд . Його було важко поранено. Хлопець втратив понад 2 літри крові. Впродовж 4-х днів медики намагалися врятувати юнаку ліву ногу, однак їм це не вдалося. У хлопця роздроблені кіски лівої руки, численні осколкові поранення правої ноги, паху і черевної порожнини. На нього чекає чергова операція та протезування.

Студенти Академії були вражені долею молодого хлопця і вирішили допомогти у здійсненні його мрії: «Стати справжнім військовим і продовжити служити в армії». Тому небайдужі з усіх інститутів Академії влаштували ярмарок, на якому продавали різні смаколики, послуги та вироби ручної роботи.

 

У центрі конференц-залу МАУП організатори ярмарку поставили скриню, куди усі відвідувачі могли покласти гроші і отримати «смайлики». Саме ними можна було розрахуватися.

 

Інститути представляли свої вироби і послуги, однак кожен мав свою родзинку. Так студенти Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва та Інституту міжнародної економіки, фінансів імені Святої Великої княгині Ольги дивували усіх вишуканими десертами: тістечками із ягідним мусом, мафінами із шоколадним та заварним кремом, тортами. Однак найоригінальнішим смаколиком виявилося желе у шкірці кавуна.

 

Інститут права ім. князя Володимира Великого, крім своїх страв, здивував усіх продажем ляльок-мотанок, зроблених власноруч.

Студенти Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса надихали усіх прочитанням віршів за «смайлики». Інститут реклами до своїх страв дарував покупцям вишукані букети. А студенти Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького  малювали чорною хною татуювання.

 

«Такі акції дуже актуальні у важкі для країни дні. Разом зі студентами ми вирішили допомогти 21-річному лейтенанту Сергію. Сподіваємось, що зібрані нами кошти, допоможуть хлопцеві одужати!» розповіла головний фахівець з виховної роботи МАУП Марина Вакулик.

Після завершення ярмарку організатори попрямували до бійця Сергія Шовкового та його мами у Головний військовий клінічний госпіталь міста Києва. Наші волонтери поспілкувалися із парубком, побажали подальшого одужання, пригостили смачними виробами із ярмарку та подарували на вдачу ляльку-мотанку. А мамі хлопця передали кошти на його подальше лікування.

Тримайся, герою!

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: