Про Академію

Меню

Британська авіакомпанія напоїть пасажирів водою з паливних елементів

29 Квітня 2016 04:03

Популярне видавництво The Telegraph оповіщає про прийдешні проведеннях тестування авіакомпанією з Великобританії easyJet. Так, в цьому буде проходити випробування методи постачання електрики в системі авіації на основі водневих паливних пристроїв. Ієн Девіс (головний інженер) заявив, що вода, що утворилися під час роботи паливних елементів, буде використана на технічні потреби, або для пасажирів.

Планується проведення серій зустрічей для обговорень і роз'яснень з фахівцями перед початком запуску проекту. Водневі паливні елементи покладуть початок нової глобальної концепції впровадження гібридних авіалайнерів, з рекуперативним гальмуванням, за прикладом технологій в Формулі Один.

При зупинці літака відбувається перетворення кінетичної енергії в електричну, що дає можливість її накопичувати для подальшого використання. За рахунок харчування мотор-коліс акумуляторним електрикою, ця енергія може споживатися для транспортування літака на місце стоянки (на це щорічно витрачається 4% палива). Одночасно з цим немає потреби в працюючому двигуні.

Введення нової технології не тільки заощадити близько п'ятдесяти тисяч тонн пального, але також буде природосберегающей, що несказанно порадувало «зелених» і вони підтримують цей проект.

Поділитися посиланням: