Про Академію

Меню

„Будьте обережні з мріями, бо вони збуваються ”

03 Грудня 2009 09:29

Співочий квартет «Gloria» (МАУП) отримав гран-прі на  міжнародному конкурсі-фестивалі «Зоряні мости» у Будапешті. Своїми незабутніми враженнями поділилася учасниця колективу Діана Щербакова.

Ми згадали цю крилату фразу в червні цього року, коли виграли гран-прі на фестивалі „Зоряні мости ”. І тоді ж, дізнавшись про музичний конкурс в Будапешті, подумали вголос: „Добре було б поїхати до Угорщини». В жовтні цього року ми зрозуміли: подорож квартету Gloria продовжується! Ми їдемо в Будапешт! І не просто так....а співати!!!

 Європа зустріла нас дуже привітно: швидке проходження митниці, сонячна погода з теплим вітром і зовсім незрозуміла нам угорська мова. Але саме вона дала проявити наші вміння жестикулювати:) і що найцікавіше – нас розуміли!(правда дивна посмішка часто не сходила з облич угорців).

Офіційне відкриття конкурсу було 26 жовтня, але йому передувало прослуховування (25 жовтня), що стало для квартету перевіркою на поведінку в надзвичайних ситуаціях. Журі, в складі якого були висококласні спеціалісти своєї справи (заслужені діячі мистецтва Угорщини: відомі балерини та викладач з вокалу світового рівня) дали завдання для квартету Gloria заспівати той твір, який ми не готували на конкурс. Не те, щоб ми боялися, але легке хвилювання було присутнє, адже ми вирішили заспівати „Чом ти не прийшов ” у джазовій обробці в чотири голоси без попередньої підготовки. Невідомо, що нам допомогло, але ми справились(ну по крайній мірі нам аплодували і дякували за виконання – напевно це щось означало).

Настав день конкурсу. Учасників було багато і з різних країн: з Росії, Білорусії, Польщі, Угорщини та України. Підготовка всіх колективів та учасників з сольними номерами була на високому рівні – ми зрозуміли, що означає якість у творчості такого плану. І всі були надзвичайно різнобарвними: народні пісні, світові хіти, танці від рок-н-ролу до ча-ча-ча – було чим вразити глядачів.

Коли по-угорськи оголосили, що на сцену виходить квартет у складі Панасенко Анни, Щербакової Діани, Кузнєцової Аннєти-Даніели та Молдован Юлії, ми були раді, що імена та прізвища не перекладаються на угорську і ми змогли почути, що на черзі наш номер.

Першою піснею, яку ми виконували була „El beso del final”(„Останній поцілунок ”), після неї – „I will survive” – світовий хіт. Крім квартету кожна з нас виконувала сольно по дві пісні і виконали їх достойно, вклавши всі вміння і любов, продемонструвавши себе в різних амплуа. А для Юлії Молдован це був дебют сольного співу на конкурсі. (Хоча члени журі сказали, що на дебютантку вона аж ніяк не схожа:)).

Ми виступили, дарували свої емоції, почуття, любов. Ми трохи хвилювалися. І просто „співали душею ”. Ми зайняли гран-прі. Квартет Gloria і кожна учасниця були нагороджені грамотами і медалями за професійне виконання і працю та за підтримку культурних зв’язків між Угорщиною та Україною.

Ми відчували себе щасливими. І в першу чергу через те, що ми – разом: квартет Gloria і його керівник Кольберт Анна. Для нас це був дорогоцінний досвід. А найголовніше, що ми зрозуміли – це те, що виходячи на сцену ми підтримуємо один одного так, що хвилювання зникає, а енергія всіх чотирьох з’єднується і наповнює кожного глядача. А коли ця енергія повертається з любовю аудиторії – тоді приходить розуміння і відчуття, що ми творимо достойну справу!

Мрії збуваються!

(коли прагнемо, віримо, працюємо і робимо все це з любовю!)

Поділитися посиланням: