Про Академію

Меню

Canon анонсувала сенсор дозволом 250 мегапікселів

29 Квітня 2016 04:04

На прес-релізі відомої фірми виробника Canon був анонсований сенсор, дозвіл матриці якого становить приблизно трохи - чимало 250 мегапікселів. Розмір даного сенсора склав всього-на-всього 29 на 20 мм.

Швидкість зчитування сигналу з нього становить півтора мільярда пікселів в секунду. Обробка сигналу на такій швидкості проводитися за допомогою технології, яка була удосконалена і мінімілізірованна.

Canon стверджують, що завдяки цій матриці можна розгледіти напис, розміром з трейлер, на відстані 18-20км або ж напис на літаку, який летить в 19 кілометрах над землею. Дана камера знімає відео в 30 разів краще, ніж усім відоме 4К дозвіл і в 120 разів краще, ніж дозвіл FULL HD.

Якість обрізаних кадрів з відео, а також фото, знятого на даний сенсор, що не буде спотворюватися, і розмиватися, що може бути застосоване в різних галузях. Особливо буде корисний цей сенсор в різних областях науки, наприклад в астрономії, де якість зображення відіграє критичну роль.

Як повідомляють Canon, дана камера може бути використана не тільки любителями познімати, а й в приладах, що дозволяють вистежити злочинця або забезпечити безпеку на великій відстані. Висока роздільна здатність сенсора також буде використано і в наукових цілях.