Про Академію

Меню

Чемпіон України з вільної боротьби Дмитро Рочняк разом з однокурсниками отримав диплом МАУП

28 Жовтня 2009 10:40

Днями в Інституті міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги МАУП відбулося урочисте вручення дипломів студентам, які успішно склали іспити та досягли освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» та «спеціаліст». Випускники-бакалаври отримали дипломи за такими спеціальностями: «Банківська справа», «Фінанси», «Облік і аудит», «Маркетинг», «Прикладна математика» та «Комп’ютерні науки». Серед випускників-спеціалістів – фахівці у галузі комп’ютерних наук. Документи про вищу освіту отримали понад сто випускників інституту, 22 студенти закінчили навчання з відзнакою.

Привітати своїх вихованців прийшли їхні педагогічні наставники: ректор МАУП Валерій Борисович Захожай, директор Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій Василь Іванович Пила, заступник директора Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій Геннадій Леонідович Бондаренко та представники деканату.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор МАУП Валерій Борисович Захожай: «Сьогодні для всіх нас надзвичайний день, оскільки ви, шановні випускники, змінюєте свій статус в суспільстві. З цієї миті ви - дипломовані бакалаври та спеціалісти. Бажаю вам успіхів у практичній діяльності. Продовжуйте навчання й не забувайте свою Альма-матер».

«Шановні колеги!», - саме такими словами до випускників звернувся директор Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій Василь Іванович Пила. «Сьогодні водночас і щасливий, і тривожний день для кожного з нас. Бажаю у цей складний для всього суспільства час влаштуватись у житті, знайти гарну роботу та реалізувати отримані знання. Успіхів, благополуччя та щастя!».

Заступник директора Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій МАУП Геннадій Леонідович Бондаренко побажав продовжувати навчання та прагнути до знань, адже успішна кар’єра можлива лише за умови, коли людина навчається усе своє життя. Крім того, Академія надає можливість іти далі, отримати ступінь магістра, а також закінчити аспірантуру та докторантуру.

Цього дня серед випускників бакалаврів МАУП - шестикратний чемпіон України з вільної боротьби, чемпіон Європи 2005 року, переможець міжнародного фестивалю боротьби в Москві (2004 р.) Дмитро Рочняк Випускник-спортсмен також звернувся із вітальним словом до своїх однокурсників та зі словами подяки до педагогів Академії: «Шановне керівництво Академії: представники Наглядової Ради, ректорат, професорсько-викладацький склад! Щиро дякую вам за надану можливість отримати чудову вищу освіту. Бажаю студентам, щоб вони, маючи таку зброю як розум та освіта, гідно воювали за нашу економіку і зробили так, щоб рідна Україна процвітала. Я до цього часу захищав кольори нашої держави у спорті, але тепер, маючи диплом, намагатимусь також відстоювати гідність України».

Переповнена зала радісних облич випускників створювала атмосферу затишку і віри в успішне майбутнє. Тож будемо сподіватися, що вихованці Академії допоможуть вирішити складні економічні питання сьогодення, а їхня кар’єра складеться як найкраще, адже вони мають для цього все необхідне – знання і бажання досягти вершин.

Успіхів вам та високого кар’єрного зросту!

Поділитися посиланням: