Чемпіонат МАУП з футболу

04 Жовтня 2010 15:35

Днями в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся чемпіонат МАУП з футболу, в якому взяли участь всі Інститути МАУП та Економіко-правовий технікумпри МАУП. Особливість цьогорічного футбольного змагання полягає в тому, що учасниками команд були не лише першокурсники, а й студенти старших курсів.

Запеклі футбольні поєдинки тривали протягом двох днів, а найбільш хвилюючим став фінал. В боротьбі за титул чемпіона зустрілися команди Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій та Інституту соціальних наук та місцевого самоврядування. В першому таймі перевага була у команди ІСНіС, а другий тайм приніс рахунок 3:3. В додатковому часі рахунок стає 4:3 і це свідчить про перемогу команди ІМЕФІТ. Срібло на чемпіонаті МАУП отримала команда Інституту соціальних наук та самоврядування. Почесне третє місце вибороли студенти Інституту права.

Про особливості проведення цьогорічного чемпіонату МАУП з футболу розповів директор департаменту фізичного виховання та спорту Мирон Ільницький: «В цьому році фінал чемпіонату МАУП з футболу був дуже цікавим та непередбачуваним. Найсильніша команда з футболу Інституту менеджменту та бізнесу опинилася на останньому місці. Це свідчить про те, що у футболі не завжди сильна команда стає переможцем. Слід відмітити спортивну підготовку футбольної команди Інституту соціальних наук та самоврядування, яка вже другий рік поспіль впевнено стоїть на другому місті».

Тож спортивне життя Академії розвивається і приносить нові результати. В цьому навчальному році до великої студентської сім’ї МАУП приєдналися талановиті першокурсники та перспективні спортсмени. Успіхів у навчанні та нових перемог!

Поділитися посиланням: