Про Академію

Меню

Чергова провокація єврейських расистів

01 Вересня 2005 09:29

Істерія, яку здійняли керівники єврейсько-юдейських організацій на кшталт одіозного рабина Асмана, рецидивіста та шизофреніка Рабиновича, міністра Червоненка (на прізвисько «Червонець»!) з приводу побутового хуліганського вчинку, в результаті якого постраждав 32-річний єврей, є яскравим, огидним та наочним прикладом відвертого єврейського расизму. Засуджуючи будь-які прояви хуліганства, абсолютна більшість нормальних людей не розрізняє постраждалих за ознаками раси, національності або релігії. Роблять це тільки єврейські нацисти, які свідомо, наполегливо та систематично розпалюють в Україні міжнаціональну та міжрелігійну ворожнечу.

Дуже ймовірно, що це хуліганське дійство було підготовлено саме єврейськими нацистами, які весь час намагаються спаплюжити міжнародний імідж України. Такі провокації Рабиновичем та Асманом здійснювалися і раніше за допомогою тих самих ЗМІ, які належать переважно євреям: то вони зчиняють галас про невідомих «антисемітських» «вандалів», які, начебто, зруйнували щось на єврейському цвинтарі (насправді з’ясовується, що це самі євреї погано доглядають своїх небіжчиків), то волають про «антидержавний заколот» (насправді відбувається всепланетний марш миру проти ганебної агресії Ізраїлю), то висмоктують із своєї патологічної свідомості якісь інші недолугі «страшилки». Це тільки таким неадекватним особистостям, як Рабинович, Асман, Червоненко та їх таким же хворобливим поплічникам, здаються їх вигадки правдоподібними. Абсолютна ж більшість українського загалу розуміє, що йдеться про звичайну маячню.

Цю свою патологічну маячню психопат Рабинович, якого знають в Україні як злочинця, рецидивіста і професійного провокатора, намагається якимось чином притягнути до МАУП, її академічних видань, її книжкових магазинів, її керівництва. Не в змозі, за своєю недосвідченістю та очевидною недолугістю, аргументовано заперечити науково-історичну правду про сутність расистської доктрини юдаїзму і сіонізму, що висвітлюється на сторінках академічних видань визнаними в світі вченими (в тому числі з Ізраїлю, включаючи і прозрілих рабинів), юдео-нацистські ватажки вдаються до перевіреного засобу – провокацій. Ці провокації об’єктивно на руку і сьогоднішнім можновладцям на кшталт Червоненка, Порошенка, Зінченка, Зварича, Безсмертного та інших, заплямованих чисельними гучними скандалами, деякі з яких вказують на очевидні злочини. Майже всі ці особи мають до того ж безпосереднє відношення до організованого єврейства. Тому їм вкрай необхідно відволікти зараз увагу від своїх персон.

На жаль, в цю провокацію втягнули і Президента В.Ющенка, який особисто давав з цього приводу доручення міністрам внутрішніх справ та охорони здоров’я. Чому ж ми не чули таких доручень і такого занепокоєння з боку Ющенка стосовно сотень інших жертв хуліганських нападів? Євреї нічим, абсолютно нічим не краще за будь-яку іншу нацменшину, що мешкає сьогодні в Україні. То чому сама до них така неадекватна увага? Чому уваги Президента України ніколи не удостоїлась жодна українська людина, яка стала жертвою чисельних хуліганських нападів? Хай ці питання залишаються на совісті Віктора Андрійовича, що так переконливо і гаряче говорив про свою відданість Українству під час національної революції.

Підсумовуючи можна зробити висновок, що чергова єврейсько-расистська провокація має на меті, по-перше, відволікти увагу української громадськості від єврейських злочинців у сьогоднішній владі, по-друге, зробити все, щоб правда про єврейський расизм та єврейську ксенофобію, яка лунає зі сторінок українських патріотичних видань, назавжди була похованою.

Не вийде!

Георгій Щокін
президент МАУП

Поділитися посиланням: