Про Академію

Меню

Чернівецька філія МАУП святкує Покрову

14 Жовтня 2010 16:33

Міжрегіональна Академія управління персоналом всі роки існування активно запроваджує в навчальний процес нові освітні технології європейського зразка, разом з тим, МАУП продовжує залишатися тією інституцією, яка сповідує принцип відродження традицій, звичаїв та обрядів українського народу через систему навчання та виховання.

Традиційне свято Покрови відзначають не лише на центральній площадці Академії у Києві, але й у регіональних підрозділах МАУП.

Так, вшанування свята Покрови у Чернівецькій філії МАУП, яке разом зі студентами підготували викладачі Скрипник М.І. та Добрянська Ю.Д., співпало із закінченням роботи комісії Міністерства освіти і науки України з проведення ліцензійної експертизи нової в Чернівецькій області спеціальності «Оціночна діяльність», ліцензування якої здійснюється у Чернівецькій філії МАУП. Голова комісії Гринчуцький В.І., доктор економічних наук, професор з Тернопільського національного економічного університету та Кафлевська С.Г. – кандидат економічних наук, доцент Вінницького аграрного університету, вивчаючи матеріали ліцензійної справи на місці, відзначили активне студентське життя у філії та сформували його принцип: у вас все, що робиться – зразу повідомляється загалу.

А в день свята – 14 жовтня козаччина через доповіді студентів, одягнених в український стрій, знову постала через нове бачення образів українських гетьманів Івана Мазепи, Богдана Хмельницького, Пилипа Орлика, Петра Дорошенка, Данила Апостола та інших героїв України. Дух свята продовжився під час проведення лекцій, на яких студенти продовжували залишатися вдягненими в українські національні костюми.

Поділитися посиланням: