Меню

Чернівецькій філії МАУП – 10 років

16 Березня 2009 14:52

Днями Чернівецька філія МАУП відзначила свій перший ювілей – 10 років від дня заснування. Десятирічний досвід роботи у шляхетній освітянській галузі – це вагомий здобуток у професійній діяльності, тож працівникам філії є чим пишатися і на що спиратися у подальших кроках. Адже успіху досягає лише той, хто впевнено іде до мети, долаючи всі перешкоди і не зупиняючись на досягнутому.

Чернівецька філія МАУП була створена 15 березня 1999 року, як структурний підрозділ Всеукраїнського університету Міжрегіональної Академії управління персоналом. Якщо підводити підсумки роботи філії, то варто згадати людей, які доклали значних зусиль і натхнення для розбудови навчального закладу. Тож, з моменту створення до вересня 2003 року директором ЧФ МАУП була Ольга Дмитрівна ДОБРЯНСЬКА, з вересня 2003 року до березня 2007 року – Наталія Євгенівна КИЛИПЕНКО, з березня 2007 року до сьогодні філію очолює Олександра Василівна ПОЛЯК, кандидат наук з державного управління. Зараз у Чернівецькій філії МАУП працюють 17 штатних працівників, з яких 12 – викладачі дисциплін, а також 48 сумісників. Висока кваліфікація, відповідальність і відданість своїй справі є обов’язковими вимогами для колективу філії.

Впродовж 10-и років навчальний заклад успішно здійснює освітню діяльність згідно з державними стандартами, навчає молодь престижним спеціальностям, сприяє всебічному розвитку своїх студентів, виховує їх як активних і сумлінних громадян своєї країни. Тут готують кваліфікованих фахівців для підприємств, установ і організацій Чернівецької та інших областей України. Випускники філії МАУП - це кадровий потенціал для управління та реалізації державних та регіональних програм у різних галузях. За 10 років роботи на ринку освітніх послуг Чернівеччини ЧФ МАУП досягнула сталого розвитку через інтегрування у глобальний та регіональний освітянський і бізнес простір.

Сьогодні ЧФ МАУП – це окремий навчальний заклад, що веде підготовку бакалаврів та спеціалістів на денній, заочній та дистанційній формах навчання з трьох напрямків: «Правознавство», «Менеджмент організацій», «Економіка і підприємництво». Рейтинги газет м. Чернівці свідчать про те, що Чернівецьку філію МАУП визнано однією з найкращих навчальних закладів Ш-ІV рівнів акредитації області. Один з головних принципів роботи в Академії - надавати якісну і доступну освіту. За роки свого існування навчальний заклад підготував сотні фахівців, які працюють в народному господарстві Чернівецької області, в тому числі в органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, судових органах, підприємствах та організаціях краю.

Чернівецька філія МАУП, крім навчально-методичної роботи, веде активну наукову діяльність. Тут функціонує чотири кафедри та дві циклові комісії. Кафедрами були організовує і проводить численні науково-практичні конференції: зокрема, Всеукраїнська студентська науково-теоретична конференція «Шляхи оптимізації правових, економічних та психологічних важелів в умовах переходу до ринку»; Всеукраїнська науково-практична конференція «Економіко-правовий та соціально-психологічний аспекти ефективного підбору та використання кадрового потенціалу в умовах ринкових перетворень» та багато інших. У 2008 роціпроведено VІ науково-практичну конференцію «Управлінські, правові та соціально-економічні чинники розвитку Української держави у ХХІ сторіччі», за результатами якої видано збірник матеріалів.

На сьогодні Чернівецька філія МАУП проходить ліцензування за напрямом 0305 «Економіка і підприємництво», спеціальність «Інформаційна діяльність підприємства», підготовку з якої не здійснює жоден навчальний заклад краю.

Поділитися посиланням: