Про Академію

Меню

Дарина Божкова – Панна Президентського університету МАУП

24 Лютого 2012 14:11

Про наближення весни у Міжрегіональній Академії управління персоналом традиційно сповіщає відбірковий тур конкурсу „Студентська красуня МАУП”. 22 лютого найкращих дівчат обирали серед красунь Президентського університету МАУП, згодом – буде обрано кращих серед студенток регіональних відділень всеукраїнського університету Академії.

Як завжди, учасниці змагалися в кількох номінаціях. У номінації „Мій ідеал” дівчата постали перед журі в образах Одрі Хепберн, Порцелянової ляльки, Шахрезади, Анни Тімерьової, вавілонської цариці Аметіс, Айседори Дункан та богині Персефони. У „Весняних фантазіях” учасниці представили свої таланти та творчі здібності: танцювали, співали, декламували. Конкурс „Сходинка до успіху” дав можливість продемонструвати інтелектуальні здібності конкурсанток та їхні ділові якості. І безперечно, жіночі принаді, почуття смаку ті шарм глядачі могли побачити у двох дефіле учасниць – у купальних костюмах та вечірніх сукнях.

За рішенням компетентного журі, призові місця розташувалися наступним чином:

Дарина Божкова Крістіна Єрмакова Дар’я Балашова

1 місце і титул Панна Президентського університету МАУП 2012 здобула красуня з рудим волоссям Дарина Божкова з Інституту міжнародних відносин МАУП. Друге місце отримала студентка Інституту права чарівна білявка Крістіна Єрмакова. Третьою стала вправна танцівниця Дар’я Балашова з Інституту менеджменту та бізнесу.

„Панна модель” - Ілона Ваврів з ЕПТ при МАУП „Панна артистичність” – Аміра Аль-Тмейзі з ЕПТ при МАУП
„Панна Симпатій журі” – Наталія Дручек з Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій „Панна Елегантність” – Аріна Коломієць з Інституту міжнародних відносин та лінгвістики

 

Бажаємо дівчатам успіху у фіналі конкурсу краси Академії.