Про Академію

Меню

Дебют першокурсника – свято нових талантів Академії!

28 Вересня 2015 12:13

23 вересня відбулося найочікувашіше і найяскравіше свято студентства – Дебют першокурсника МАУП. Студентів перших курсів цього дня радо зустрічали у мальовничому куточку Київської області – дитячому оздоровчому таборі «Лісовий».

Урочистості розпочалися із традиційної лінійки, яку проводили двоє незмінних ведучих концертів МАУП студенти Євген Семеніхін та Наталія Коломейко. Ведучі розповіли новоспеченим МАУПівцям про основні положення «Кодексу честі Академії». Із словами привітання до студентства звернувся проректор з наукової та виховної роботи Микола Головатий:

«В Академії є свої традиції. Щорічно ми збираємося у цьому таборі для того, щоб ви більше познайомились один з одним, показали як ви вмієте співати, танцював, займатися фізичною культурою. МАУП цікава тим, що дасть можливість вам не просто оволодівати спеціальністю та знаннями, але й зробить усе можливе, щоб вам у Академії було цікаво!»

На завершення лінійки усі присутні заспівали гімн Академії.

Далі на студентів чекала справжня несподіванка. Вперше в історії Академії на «Дебюті першокурсника»  було проведено інтелектуально-розважальну гру «Реальний студент», в якій кожен першокурсник зміг показати на що він ладен. У грі взяли участь команди від кожного інституту Академії, а також технікуму та коледжу. У конкурсних випробуваннях першокурсники показували свою ерудованість, спортивні здібності, креативність та вміння працювати у команді. У конкурсі «Ерудит» команди демонстрували свої знання української літератури. У змаганні «Стрітбол» студенти мали показати наскільки вправно вони володіють м’ячем. У випробуванні «Знання етикету» команди змагалися за звання «Найкращий знавець ділового етикету».  У конкурсі «Останній на екзамені» гравець, отримавши на жеребкуванні завдання, мав показати певну місцевість команді лише за допомогою жестів і міміки.

«Такого типу випробування, з використанням лише жестів і міміки, добре розвивають логіку, образне мислення, креативність, творчість та артистичність у молоді. Тому ми вирішили включити такий конкурс до нашої гри, адже однією із основних цілей роботи відділу позанавчальної роботи МАУП  є формування та розвиток особистісних якостей студента» зазначила начальник відділу Валентина Слісаренко.

Найбільш цікавим випробування на думку першокурсників стала гра «Перерва», в котрій студенти мали продемонструвати вміння працювати як єдине ціле: вишикувавшись у ланцюг команда повинна була наповнити якнайшвидше склянку соком, передаючи його із рук до рук за допомогою піпетки.

За результатами гри «Реальний студент» перемогу здобули команда Економіко-правового технікуму при МАУП та команда Деснянського економіко-правового коледжу при МАУП.

По закінченню гри  студентів очікував неперевершений  вир емоцій святковий фестиваль. На головній сцені свята першокурсники показували свої вокальні та танцювальні таланти, акторську майстерність, грали на музичних інструментах та демонстрували акробатичні трюки.

На завершення «Дебюту першокурсника» усі поласували справжньою козацькою кашею.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: