Про Академію

Меню

Дебют першокурсника – покажи свій талант!

26 Вересня 2014 11:47

Незабутньою атмосферою нових знайомств запам’ятався цьогорічний День першокурсника у Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Вже з самого ранку студенти в очікуванні свята зібралися на Площі знань, сіли в автобус та попрямували у мальовничий куточок Київської області Пущу-Водицю. Саме тут проходило свято для усього студентства.

Урочистості розпочалися із традиційної лінійки, яку проводили двоє незмінних ведучих концертів МАУП студенти Євген Семеніхін та Аліна Чухало: «Дорогі друзі! Ми раді вас вітати на святі, яке  має свою багатолітню історію і стало традиційним. Це свято тих, хто щойно приєднався до славної кагорти студентської молоді. Ви, шановні першокурсники, стали студентами найбільшого недержавного вишу України – Міжрегіональної Академії управління персоналом. І на вас з великою вірою дивляться як на зміну – майбутню національну еліту!». Також ведучі розповіли про основні положення «Кодексу честі МАУП».

 

Із словами привітання до студентства звернувся проректор з наукової та виховної роботи Микола Головатий: «В Академії є свої традиції. Щорічно ми збираємося у цьому таборі для того, щоб ви більше познайомились один з одним, показали як ви вмієте співати, танцював, займатися фізичною культурою. МАУП цікава тим, що дасть можливість вам не просто оволодівати спеціальністю та знаннями, але й зробить усе можливе, щоб вам у Академії було цікаво!». До слів привітання долучився і заслужений тренер України, представник Національного олімпійського комітету України Анатолій Соломін. Анатолій Васильович подарував Академії видання про розвиток Олімпійського руху «Олімпійські ігри». На завершення лінійки усі присутні заспівали гімн Академії.

 

Далі на студентів чекали спортивні змагання та фестиваль талантів. Під егідою Національного олімпійського комітету у рамках «Дебюту першокурсника» відбувся  «Олімпійський день», де охочі могли позмагатися у швидкості з бігу та на футбольних матчах. У легкоатлетичній естафеті взяли участь дівчата та хлопці з усіх інститутів та Економіко-правового техніку при МАУП. Найкращі бігуни отримали свої почесні грамоти та звання «першого бігуна» Академії.  

 

У футбольних матчах точилася надзвичайна боротьба. Жодна команда ні на мить не поступала суперникам і тримала оборону своїх воріт до кінця!

 

Проте справжній вир емоцій відбувався на сцені, де проходив святковий фестиваль. Студенти показували свої вокальні та танцювальні таланти, акторську майстерність, читали власні вірші зі сцени, демонстрували акробатичні трюки.

   

Своїм виступом усім присутнім запам’яталась студентка Економіко-правового технікуму при МАУП Ілона Каверіна. Дівчина вийшла одягнена у светра з намальованим гербом України і надписом «Слава Україні» та заспівала пісню «Повертайся живим», адресовану усім, хто сьогодні тримає оборону за незалежність і цілісність нашої держави. Найгарячішим виступом стало fire-show(вогняне шоу), яке представив студент 1-го курсу Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького Данило Волобуєв.

 

На завершення «Дебюту першокурсника» усі поласували справжньою козацькою кашею. А найталановитішим студентам були вручені грамоти.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: