Про Академію

Меню

ДЕКЛАРАЦІЯ учасників Міжнародного форуму з Голодомору в Україні «Каральні органи єврейсько-більшовицького режиму»

13 Грудня 2006 12:42

Ми, учасники Міжнародного форуму в Києві, оголошуємо:

1. Катастрофа Українського Народу, яка була організована єврейсько-більшовицькою владою СРСР, фундаментально переглянула основи цивілізації. Її безпрецедентний характер завжди матиме загальне значення для людства, оскільки єврейсько-більшовицькими катами було знищено майже 10 мільйонів українців. 73 роки Голодомор продовжує бути найбільшою Катастрофою-етноцидом, яку знає людство і яка залишається незагойною раною всього Українського народу.

2. Значення Голодоморів-етноцидів, спланованих і проведених єврейсько-більшовицькою владою в 1921–1922, 1932–1933, 1946–1947 рр., ніколи не повинно притуплятися в нашій колективній пам’яті. Пам’ять про боротьбу з єврейсько-більшовицькими катами, про всіх, хто чинив опір цій владі абсолютного зла, також повинна зберігатися в наших серцях. Глибина цього нелюдяного злочину і висота героїзму учасників спротиву може бути мірилом нашого розуміння про Добро і Зло.

3. Разом з усім людством, що знає жахи більшовизму, гітлеризму, сіонізму та інших форм шовінізму і расизму, міжнародна спільнота несе величезну відповідальність за боротьбу з цим Злом. Ми всі повинні постійно відкривати страшну правду про Голодомор-етноцид на відміну від тих, хто її заперечує. Ми зобов’язані змінювати моральні устої людей та наших урядів, аби бути впевненими в тому, що майбутні покоління усвідомлять справжні причини Голодомору-етноциду і будуть здатні зробити відповідні висновки про наслідки єврейсько-більшовицької, сіоністської і будь-якої іншої расистсько-шовіністичної влади.

4. Ми обіцяємо докласти більше зусиль для дослідження Голодомору-етноциду в усьому його жахливому обсязі, а також у поширенні правдивої інформації в наших школах, університетах та інших навчально-виховних закладах.

5. Ми шануватимемо пам’ять жертв Голодомору-етноциду та пам’ять борців з єврейсько-більшовицькою владою, передусім — вояків Української Повстанської Армії. Ми підтримаємо дух постійних споминів про них за допомогою відповідних заходів, у тому числі щорічних міжнародних конференцій до Дня пам’яті жертв Голодомору.

6. Наша роль — нести світло правди про жахи тоталітарних ідеологій (більшовизму, гітлеризму, сіонізму) в часи, коли носії деяких з цих ідеологій перебувають все ще при владі в різних країнах світу. Наше завдання полягає у відкритті всіх архівів, підготовці книг, брошур, статей, напрацюванні навчальних планів, програм, підручників, аби зробити правду про Український Голодомор доступною для всіх.

7. Ми схиляємо голови перед загиблими від єврейсько-більшовицьких катів і переймаємо дух самопожертви та відваги борців з цим мерзенним Злом. Наше завдання — пам’ятати про всіх жертв Голодомору-етноциду, про всіх борців з нелюдяною владою і зробити все від нас залежне, аби жахи Українського Голодомору-етноциду ніколи не повторилися.

Прийнято на Міжнародному форумі з голодомору в Україні «Каральні органи єврейсько-більшовицького режиму»
перекладено російською та англійською мовами і направлено главам урядів і парламентів держав світу

24 листопада 2006 р.

Поділитися посиланням: