Про Академію

Меню

ДЕЛЕГАЦІЯ МАУП ВІДВІДАЛА ПРЕДСТАВНИЦЬКУ МІЖНАРОДНУ КОНФЕРЕНЦІЮ У КИТАЇ

27 Жовтня 2010 13:46

Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін та проректор з міжнародних зв’язків МАУП Ігор Піляєв в Храмі Конфуція (Китай, м. Пекін)

Нещодавно Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін та проректор з міжнародних зв’язків Ігор Піляєв взяли участь у представницькій міжнародній конференції з питань освітніх послуг та освітнього ринку регіону Східної та Південної Азії, що відбулася у столиці Китайської Народної Республіки Пекіні.

У конференції взяли участь понад 200 представників навчальних закладів та агентських компаній з багатьох країн світу. У рамках конференції відбулися зустрічі та переговори делегації МАУП з представниками ряду агентських та консультаційних структур Китаю, Індії, Монголії, Непалу та інших країн регіону. З боку зарубіжних партнерів відзначалася висока конкурентоспроможність української освіти та широкі можливості щодо залучення студентів з азіатських країн для навчання в МАУП, зважаючи на унікальну розгалужену інфраструктуру освітнього комплексу  Академії. Досягнуто домовленостей щодо практичної співпраці  із зазначених питань.

Делегація Академії відвідала храм Конфуція, де віддала шану великому мудрецю Піднебесної. Під час відвідання Імператорського коледжу – одного з найдавніших освітніх закладів Сходу, заснованого на початку ХIVсторіччя – делегація ознайомилася з унікальним досвідом Китаю у сфері освіти та контролю знань. Зокрема, з представленою в музеї ліцею експозицією щодо історії незалежного зовнішнього тестування в Китаї, що було запроваджене у VШ сторіччі н.е.

Поділитися посиланням: