Про Академію

Меню

Делегація МАУП відвідала турецький Університет Бахчєшехір з робочим візитом

11 Червня 2010 10:22
Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін зустрівся з екс-міністром освіти Туреччини, проректором з міжнародних зв’язків Університету Бахчешехір професором Нєкдєтом Тєкіном
Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін вручає пам’ятну картину з українським пейзажем Голові Правління ради директорів освітнього фонду «Угур Бахчешехір» Енвер Юджелю
www.bahcesehir.edu.tr
Университет Бахчешехир
Фото с сайта www.bahcesehir.edu.tr

31 травня – 5 червня 2010 року на запрошення керівництва турецького університету Бахчешехір відбувся візит до цього навчального закладу делегації МАУП у складі Голови Наглядової ради МАУП Георгія Щокіна та проректора з міжнародних зв'язків – генерального директора Міжнародного відкритого університету МАУП Ігоря Піляєва.

В ході візиту відбулися конструктивні переговори делегації  з Головою Правління ради директорів освітнього фонду «Угур  Бахчешехір», що управляє Університетом Бахчешехір, паном  Енвер Юджелем та проректором з міжнародних зв’язків цього Університету,  екс-міністром освіти Туреччини професором Нєкдєтом Тєкіном.

Університет Бахчешехір був заснований у 1998 році і на даний час є одним з найбільш авторитетних недержавних університетів Туреччини. Молодий турецький університет знаходиться в історичному центрі старого Стамбулу на набережній Босфора. З вікон Університету відкривається вид на славнозвісний міст, що пов’язує Європу та Азію.

Системою освіти університету Бахчешехір охоплено понад 100 тис. студентів та учнів, в тому числі понад 12 тис. отримують тут вищу освіту. Процес освіти повністю адаптований до міжнародних стандартів і ведеться переважно англійською мовою. В структурі університету – 6 факультетів та 2 інститути, а також вища професійна школа, у якій готують спеціалістів у галузі психології, соціології, комп’ютерних технологій, математики та програмування, бізнес-адміністрування, економіки та міжнародних фінансів, міжнародних відносин, інженерних наук, архітектури тощо. В університеті діють програми МВА  з різних напрямків менеджменту, підготовча школа англійської мови, центр безперервної освіти, а також 11 дослідних центрів з власним штатом наукових працівників.

У ході переговорів обговорювались перспективні напрямки співпраці між МАУП та університетом Бахчешехір в сфері створення центрів відкритої освіти, спільних навчальних програм, проектів обміну студентами та викладачами, відкриття на базі університету Бахчешехір курсів української та російської мов для турецької молоді, яка планує отримувати вищу освіту в Україні.

В ході екскурсії університетом делегація МАУП мала можливість ознайомитися з навчальною та матеріально-технічною базою Університету, що укомплектований найсучаснішим обладнанням з використанням новітніх аудіовізуальних технологій та комунікацій.

Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін передав своєму колезі запрошення відвідати найближчим часом МАУП з ознайомчим візитом, яке було з вдячністю прийняте.

 


Поділитися посиланням: