Про Академію

Меню

Делегація МАУП взяла участь у Міжнародній освітній конференції у Москві

06 Квітня 2011 13:21

Днями делегація Міжрегіональної Академії управління персоналом у складі Голови Наглядової ради МАУП Георгія Щокіна та проректора з міжнародних зв’язків Ігоря Піляєва взяла участь у представницькій Міжнародній конференції з питань освітніх послуг, що відбулася у Москві.

У конференції взяли участь численні представники вищих навчальних закладів країн Європи та агентських компаній пострадянського простору. У ході конференції відбулися переговори делегації МАУП з десятьма агентськими компаніями Росії, освітніми агентами з Білорусії, Молдови, Казахстану, Киргизстану, а також представниками вищих навчальних закладів Великобританії, Іспанії, Латвії, Швеції та Туреччини.

У ході переговорів обговорювалися питання набору іноземних студентів в Україну, реалізації спільних науково-освітніх програм, проектів створення закордонних центрів відкритої освіти МАУП.

Делегація МАУП також провела переговори з керівниками російських навчальних закладів: Московського економічного інституту та Інституту світової економіки та інформатизації. Досягнуто домовленостей щодо налагодження довгострокового освітнього та наукового співробітництва з зазначеними навчальними закладами. Особливий інтерес партнерів викликали пропозиції щодо поширення спільних проектів відкритої освіти в регіонах Росії, Казахстану та Киргизстану.

За результатами проведених переговорів розпочато роботу щодо ґрунтовної експертної підготовки та практичної реалізації досягнутих домовленостей.

Поділитися посиланням: