Про Академію

Меню

Делегація МАУП взяла участь у Міжнародній регіональній конференції у В’єтнамі

23 Листопада 2010 15:50

17-19 листопада ц.р. у місті Хошімін (В’єтнам) відбулася Міжнародна регіональна конференція, присвячена стану та перспективам розвитку ринку освітніх послуг Південно-Східної Азії. На конференції були представлені кілька десятків провідних навчальних закладів світу, що запрошують на навчання студентів зазначеного регіону, а також ряд професійних агентських кампаній освітньої сфери з В’єтнаму, Китаю, Таїланду, Непалу, Гонконгу, Тайваню.

Проректор з міжнародних зв'язків МАУП Ігор Піляєв виступає на конференції у м. Хошімін

В конференції взяли участь Голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін та проректор з міжнародних зв'язків – генеральний директор МВУ Академії Ігор Піляєв. Делегація МАУП презентувала учасникам конференції освітній та науковий потенціал Академії, ознайомила з правилами прийому до МАУП, умовами навчання, проживання, інформаційно-бібліотечним та спортивно-культурним комплексами МАУП.

В рамках конференції відбулися переговори з представниками низки агентських компаній регіону, зацікавлених в направленні студентів з В’єтнаму та сусідніх країн на навчання в Україну. Було досягнуто домовленості щодо продовження контактів з метою розробки конкретних проектів співробітництва. Зарубіжні партнери підкреслювали важливість налагодження тісного обміну інформацією та безпосередніх контактів з українськими освітянами, зважаючи на наявні конкурентні переваги навчання в МАУП та інших провідних ВНЗ України для студентів з країн Південно-Східної Азії.

Поділитися посиланням: