Про Академію

Меню

«День знань - свято людяності й доброти, мудрості й надії!» - Анатолій Подоляка

02 Вересня 2015 14:07

«Дорогі студенти і викладачі, співробітники Міжрегіональної Академії управління персоналом! Сердечно вітаю з Днем знань та початком нового навчального року. Перший день вересня, коли тихий осінній вітер «різьбить дереворити», був, є і буде по-справжньому  всенародним  святом людяності і доброти, мудрості й надії. Він знаменує нестримний порив до нових відкриттів та нелегкого шляху у світ знань» – такими словами розпочав свято ректор МАУП Анатолій Подоляка.

Вже більше чверті століття щороку у вересні Академія відкриває двері до знань для тисяч студентів в усіх куточках України та закордоном. Цьогоріч в Президентському університеті МАУП було по-особливому урочисто. Новий навчальний рік розпочався з Божого благословення: біля каплиці Святого Георгія Побідоносця відбувся святковий молебень.

Першого вересня на святкову лінійку до Академії завітали студенти усіх інститутів, технікуму та коледжу при МАУП, вихованці Навчально-виховного комплексу «Престиж», а також поважні гості, серед яких були:

  • Ельбрус Тедеєв – заслужений майстер спорту з вільної боротьби, чемпіон Олімпійських ігор, Народний депутат України 5-го, 6-го і 7-го скликань;
  • Костянтин Ващенко – український державний службовець, голова Національного агентства України з питань державної служби, заслужений економіст України.
  • Назім Алієв – Тимчасовий повірений у справах Азербайджанської Республіки в Україні;
  • Фарід Бабаєв – Перший секретар посольства Азербайджанської республіки в Україні;
  • Микола Ануфрієв – доктор юридичних наук, заслужений юрист України, почесний ректор МАУП;
  • Володимир Шовкошитний – народний депутат України 1-го скликання, член ради Національної спілки письменників України, директор видавництва «Український приорітет», поет;
  • Василь Нечепа – кобзар, народний артист України, лауреат національної премії імені Т.Г. Шевченка.

Представники політичної, наукової, спортивної еліти нашої держави радо вітали усіх присутніх.

«Дозвольте від імені Уряду України привітати усіх з початком нового навчального року, побажати успіхів та звершень. Бажаю, щоб ви знайшли у стінах МАУП себе і своїх друзів, здобули нові знання, зробили гарний заділ для своєї подальшої кар’єри» – зазначив у своїй промові Костянтин Ващенко.

Студенти також привітали своїх однокурсників. Так на Площі знань з віршами виступили юні вихованці НВК «Престиж». А старшокурсники Денис Приходько та Юлія Питручак поздоровили усіх піснями. Вокальним номером надихнув на майбутній навчальний рік і Василь Нечепа, заспівавши нетлінні українські твори.

В Міжрегіональній Академії управління персоналом велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню молоді. Виховати не лише спеціаліста, озброєного сучасними знаннями, а й духовну, гармонійно розвинену людину – таким  бачать в Академії своє завдання. Після урочистої лінійки для всіх першокурсників відбулася перша лекція – «МИ – УКРАЇНЦІ», яку проводили Володимир Шовкошитний та Василь Нечепа. До речі, на святі Василя Григоровича палко привітали з 65-річним ювілеєм всі присутні у залі.

Ми поцікавилися чого саме очікують студенти від нового начального року і що саме для них означає День знань:

Вікторія Тюріна, студентка 2-го курсу Економіко-правового технікуму при МАУП:

«Для мене День знань має надзвичайну цінність. Адже цього дня я зустрічаюсь зі своїми одногрупниками і друзями, яких я не бачила ціле літо. Завдяки цьому дню щороку ми крокуємо новою сходинкою нашого життя».

Олександр Тищенко, студент 1-го курсу Інституту міжнародної економіки та фінансів ім. Святої княгині Ольги:

«День знань – це день освіти, день майбутніх звершень. Особисто для мене – це великий крок вперед у житті, адже я ступаю до лав студентства».

Анна Свириденко, студентка 3-го курсу Українсько-Російського інституту менеджменту і бізнесу ім. Богдана Хмельницького: «1-е вересня - день, коли всі студенти гуртуються аби йти новою дорогою знань. Цьогоріч я хочу здобути нових навичок й умінь, які мені будуть потрібні у побудові моєї кар’єри. Хочу зустріти нових друзів, можливо і любов».

Антон Гончар, студент 1-го курсу Інституту права ім. князя Володимира Великого:

«Цей день для мене по-особливому важливий, адже мені випала честь отримувати з рук поважних  гостей студентський квиток. Сьогодні я став першокурсником і від навчального року я очікую отримати навички та знання для моєї професії, а також мені буде цікаво брати активну участь у житті Академії».

Тож вітаємо студентів! І бажаємо успіхів і натхнення на ниві знань!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: