Меню

День знань – крок у щасливе майбутнє!

02 Вересня 2013 15:31

2 вересня у Міжрегіональній академії управління персоналом відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

Традиційно свято розпочалося молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, який проводив доктор богослов’я отець Діонісій. Він побажав студентам та учням Академії творчого натхнення, досягти інтелектуальних та духовних звершень, а також благословивши всіх присутніх промовив: «Кожен день – це розбудова нашого майбутнього. Нехай Боже благословення почиває вас з кожним днем».

В урочистій атмосфері на площі знань були присутні не тільки студенти Академії, але й учні Ліцею, Економіко-правового технікуму при МАУП та вихованці навчально-виховного комплексу «Престиж». Серед почесних гостей представники політичної, наукової, мистецької та спортивної еліти України :

Пан Субхан Гусейнлі – перший секретар посольства Азербайджанської республіки України;

Ануфрієв Микола Іванович – доктор юридичних наук, заслужений юрист України, почесний ректор МАУП;

Тедеєв Ельбрус Сосланович – чемпіон олімпійських ігор, народний депутат України;

Нечепа Василь Григорович – кобзар, народний артист України, лауреат національної премії імені Т.Г. Шевченка;

Вірастюк Василь Ярославович – заслужений майстер спорту з богатирського багатоборства, найсильніша людина планети 2004 та 2007 років.

Пан Нідал Ель-Котоб – заступник голови місії посольства Палестини.

Після внесення прапору України, прапорів Міжнародної кадрової академії та Міжрегіональної академії управління персоналом і виконання Гімну України до присутніх із вітанням та напутнім словом звернувся ректор Академії Анатолій Подоляка. «Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось останнім чи черговим, але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній святковою атмосферою, барвами осінніх квітів і вашими усмішками», – промовив Анатолій Миколайович. У своєму вітальному слові ректор закликав любити науку, знання та формувати свою особистість.

З початком нового навчального року усіх присутніх привітав Василь Вірастюк. Він побажав учням та студентам отримувати хороші оцінки та незабутні знання у стінах Академії.

У своєму вітальному виступі Ельбрус Тедеєв надихнув студентів та учнів на навчання, а також наголосив на тому, що спорт повинен займати важливе місце у душі та серці кожного студента.

На святі знань студентам МАУП урочисто вручили студентський квиток Микола Ануфрієв та Ельбрус Тедеєв, а учнівський квиток ліцеїстам – Василь Вірастюк та Василь Нечепа.

Також із днем знань привітали усіх присутніх учні Ліцею МАУП, провівши імпровізований урок правознавства і представивши свій новий «Закон учнів». До вітань приєдналися і учні Економіко-правового технікуму, які у віршованій формі розповіли про особливості учнівського життя.

Досить зворушливими були виступи найменших вихованців НВК «Престиж». Маленькі гості виконали танок із буквариками та зачитали вірші.

Студентка магістратури Аннєта-Даніела Кузнєцова привітала усіх піснею «You simply the best» («Ти найкращий») Тіни Тернер, чим мотивувала студентів та викладачів до успішного, сповненого яскравими враженнями нового навчального року.

Наприкінці урочистостей пролунав гімн МАУП «Віват Академія!», який назавжди залишиться у серцях усіх студентів та учнів нашого вишу.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: