Про Академію

Меню

День інституту міжнародних відносин і лінгвістики МАУП

21 Лютого 2013 14:23

Імідж країни багато в чому залежить від порівняно невеликої команди дипломатів, які представляють її інтереси на барвистій, різноманітній та подекуди суперечливій світовій арені. Міжнародні відносини – це не просто комунікація з іншими народами. Це обличчя країни на планеті Земля. І те, якою буде Україна в очах більше двох сотень держав світу, залежить у тому числі і від її дипломатів – від їхньої освіти, духовного й інтелектуального розвитку, від їхнього світогляду та вдачі.

В Україні чимало вузів готує фахівців з міжнародних відносин. Одним із лідерів у підготовці майбутніх дипломатів, які представлятимуть інтереси своєї Батьківщини на світовій арені, є Інститут міжнародних відносин і лінгвістики ім. Аверроеса Міжрегіональної Академії управління персоналом. Ось уже 10 років з учорашніх школярів – українських та іноземних – він готує майстерних дипломатів у своїй професії й у житті загалом.

20 лютого 2013 року Інститут міжнародних відносин і лінгвістики ім.. Аверроеса МАУП відсвяткував свій День народження. У кіноконцертному залі „Україна” Президії Академії зібралися студенти, випускники та викладачі Інституту. Привітати УАІМВЛ прийшов навіть його найперший директор, голова правління громадської організації „Арабський дім”, доктор філософії, професор Закут Салах. Його щирі побажання зворушили і випускників, і юних першокурсників.

Вітальне слово також мовили проректор з навчально-методичної роботи, доктор юридичних наук Курко Микола Нестерович та директор УАІМВЛ, доктор економічних наук, завідуючий кафедрою міжнародних відносин та міжнародної інформації Сергій Олексійович Колганов.

Поділились своїми спогадами й теплими словами про улюблений інститут і випускники: чемпіон світу з боксу серед професіоналів 2012 року, майстер спорту міжнародного класу Олександр Спірко, секретар з міжнародних питань Всеукраїнської громадської організації „Молодий народний рух” Олексій Захарченко, Муравйов Вадим та студенти Дарія Глушко та Мохаммад Азім Мохаммаді.

Нотку екзотики у День ІМВЛ додав оригінальний виступ колективу народного кавказького танцю, ансамблю „Кавказ” під художнім керівництвом Мерзоєва Ніджада та Магеррамова Шамфі. Однак на вражених глядачів чекав ще один сюрприз: народний танцювальний колектив „Модус-Ніка” гімназії „Потенціал” здивував присутніх єфектним східним танцем. Студентки інституту міжнародних відносин та лінгвістики, розумниці, відмінниці та просто чарівні дівчата, Катерина Агафонова та Аннета-Даніела Кузнєцова подарували гостям свята чудові пісні у своєму виконанні.

Якими якостями має володіти справжній дипломат? Однієї тактовності та знання низки іноземних мов замало. Майстер міжнародних відносин мусить бути правдивим, охайним, спокійним, толерантним, скромним, лояльним, розумним, обізнаним, спостережливим, обережним, гостинним, привабливим, старанним, мужнім . Перевірити, які якості слід розвивати у собі, а які б’ють через край, по закінченні урочистої частини, студенти інституту мали змогу перевірити у кумедному та захоплюючому конкурсі „Студент-міжнародник”.

У рамках Дня інституту міжнародних відносин та лінгвістики пройшла „Кухня народів світу”, на якій свої кулінарні шедеври представили студенти з Грузії, Азербайджану, Туреччини, України, Афганістану, Іраку, Палестини та Еквадору, які навчаються в Академії.

Щиро вітаємо студентів та колектив інституту зі святом! Бажаємо нових перемог та вагомих досягнень, як у житті, так і на професійному поприщі!


Матеріал підготували
Юлія Цесаренко та Марина Лавренчук

Поділитися посиланням: