Про Академію

Меню

День Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій Міжрегіональної Академії управління персоналом

14 Лютого 2013 10:44

Сьогодні професії економіста чи фінансиста, маркетолога або фахівця з інформаційних технологій є досить затребуваними та популярними серед молоді. Чому? Від цих людей залежить успішність фірм, корпорацій, а подекуди і доля цілих держав ставиться на карту. Ці спеціалісти стають рушійною силою розвитку інформаційних та комунікаційних технологій, формування та розвитку інформаційного суспільства. Від того, наскільки професійними та грамотними є фахівці цих напрямів, залежить правильність та обґрунтованість прийняття управлінських рішень на всіх рівнях та впровадження в життя нових технологій.

Саме життя висуває до сучасних економістів, фінансистів, бухгалтерів, маркетологів досить жорсткі вимоги. Вони мають навчитися аналізувати, планувати та приймати єдино правильні рішення, адже ризики та відповідальність лягає саме на їхні плечі…

У День Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій Міжрегіональної Академії управління персоналом ті, хто обрав для себе цей шлях, разом пройшлися сторінками історії рідного інституту, пригадали найяскравіші моменти свого студентства. Студенти, випускники та їхні наставники обмінялися теплими словами вдячності та побажали одне одному професійного зростання та нових життєвих звершень.

З привітанням виступив директор ІМЕФІТ, доктор економічних наук, академік академії економічних наук Валерій Захожай та нагородив почесними грамотами найуспішніших, найрозумніших та найактивніших студентів, найкращих та найвідданіших працівників інституту.

З теплими словами виступили випускники ІМЕФІТ: Ельбрус Тедеєв, Евеліна Грищенко та Анна Авдюкова, побажавши студентам успіхів у навчанні та використовувати всі можливості, які дарує доля.

Чарівні голоси Анастасії Кравченко та Тетяни Зубро створили справжню святкову атмосферу.

По завершенні урочистої частини, студенти-учасники гри „Економічні забави” мали можливість разом із глядачами перевірити, наскільки вони готові до майбутньої професії. Різноманітні конкурси розкривали різні аспекти професійної діяльності та проявили найкращі якості майбутніх фахівців-професіоналів.

Тож, вітаємо студентів, викладачів та весь колектив Інституту зі святом. Бажаємо творчого натхнення, успіхів та справдження мрій!

 

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: