Про Академію

Меню

День книги провели студенти Економіко-правового технікуму при МАУП

04 Жовтня 2011 12:12

З нагоди Дня бібліотек студенти Економіко-правового технікуму при МАУП провели традиційний День книги. Як розповіла заступник директора ЕПТ з виховної роботи Світлана Прокопенко, кожного року студенти відзначають цей день у різний спосіб: „Ми відвідуємо книжкові ярмарки, виставки, багаті і цікаві бібліотеки тощо”. Цього разу в рамках Дня книги було вирішено провести заняття на тему „Найважливіші книги в історії людства”.

Міжнародний бібліотечно-інформаційний центр МАУП підготував для студентів експозицію, присвячену релігійним книгам, представленим у бібліотеці. В рамках заходу бібліотекарі Надія Прокопенко та Людмила Рог  підготували для молоді ознайомчі виступи з історії слов’янської книги та книгодрукування в Україні. Слухачі дізналися багато цікавого про перші книги, які з’явилися в Україні, а також про перші переклади українською трьох найважливіших священних книг людства. 

Тема „Найважливіші книги в історії людства” зацікавила багатьох, участь у заході взяли студенти ІІ курсу ЕПТ з відділення правознавства та організації туристичного обслуговування. Доповідачі підготували до розгляду такі книги як Біблія, Коран та Трипітака, тобто книги, які є головними для трьох світових релігій – християнства, мусульманства та буддизму. Учасники заходу намагалися розібратися, чи мають ці три книги спільні етичні, гуманістичні ідеї, ідеали. Найцікавішими були доповіді Ольги Матвєєвої та Владислава Марченка.