День першокурсника в МАУП

21 Вересня 2007 11:54

Напередодні, в рамках традиційного свята Дня першокурсника, юне поповнення, Міжрегіональної Академії управління персоналом, відзначало початок свого студентського життя у вищому навчальному закладі.

На урочистій лінійці, усіх присутніх привітав ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Головатий : «Мені найперше хочеться привітати вас усіх на цьому зібранні. Навчатися можна будь-де, це особисте право людини обирати самостійно ВУЗ, оскільки ви обрали МАУП, то природно що ви тепер будете жити та навчатися у цьому колективі, здобудете нових друзів. Тому збираючи вас тут усіх, ми надіємось що ви славно відсвяткуєте цей світлий та незабутній день у своєму студентському житті. Можна провчитися п’ять років, отримати диплом і нічого з студентських буднів не запам’ятати, але краще все ж таки бути активним студентом та долучатися до усіх культурно-просвітницьких заходів Академії, брати активну участь у студентському житті. Тому ми хочемо, щоб ви усі стали ініціаторами цікавого та насиченого студентського життя Академії на наступні п’ять років. Щоб допомагали нам протягом всього свого навчання, щоб потім стали і фахівцями, і громадянами і патріотами. Ми єдиного корпоративного духу. Дуже хочеться щоб традиції нашої країни, її історія, її культура, її мова, були не похідними для вас, щоб Академія з вісімнадцяти річною історією також не була вам байдужа. Ми ж хочемо щоб ви, панове студенти стали гордістю нашої Академії назавжди, і своїми добрими вчинками примножували авторитет України та прославляли її.  Ми на  вас надіємось, і я вас закликаю допомогти нам, максимально краще організувати навчальний процес в Академії. Щоб ви стали господарями своєї Академії. Бажаю вам успіхів та весело провести час. Товаришуйте, живіть на повну потугу, і нехай вас усіх  Бог береже. Всього найкращого».      

Юні студенти взяли активну участь в конкурсній програмі «Дебют першокурсника» і показали, що вони вже майже місяць є повноправними членами студентського братства Академії.

Під час святкового концерту, організованого молоддю, студенти першого курсу всіх інститутів МАУП демонстрували публіці свої таланти та творчі здібності і довели, що їм близькі не лише фахові дисципліни, але й високе мистецтво. В ході концертного дійства, кмітливі та дотепні першокурсники дивували численних глядачів театральними постановками, запальними танцями, поетичним декламуванням віршів та веселими піснями.

Першими підкорювати глядацькі серця випала участь наймолодшим студентам Економіко-правового технікуму при МАУП. Відома «Червона рута» у виконанні обдарованої Тетяни Стеценко з пів оберту змусила усіх присутність податися у запальний танок. Дмитро Сичев та Олександр Чугунок композицією «Ангел» підтримали починання своєї однокурсниці. Учасники музичної студії Академії «Глорія», своїми чарівними голосами,  змусили затамувати подих усіх та зірвали бурні аплодисменти глядачів.

Першокурсники кожного з інститутів намагалися якнайкраще показати, як цікаво їм навчатися в своєму інституті.

Їх концертні програми, насичені сценічними етюдами,  декламуванням поетичних творів, танцями та пісенними вернісажами, викликали шалений сплеск емоцій у глядачів.

Студенти Інституту менеджменту та бізнесу представили ціле театральне дійство - змалювали усі переваги студентського життя у гуртожитку та під час екзаменаційної сесії.

Прекрасно виступили студенти Інституту міжнародних відносин, представивши на розсуд громадськості, у віршованій прозі, процес еволюції студента від вступу до навчального закладу та до випуску.

Першокурсник Військово - Козацького Інституту під гітару виконав ліричну пісню, викликавши шалений сплеск позитивних емоцій у глядачів.

Також, усі були в захваті від виступу студентів Інституту соціальних наук. Прекрасні театральні здібності проявили першокурсники Інституту міжнародної економіки та фінансів.

Піснею „Чорнобривці”, за участю вже визнаного в Академії вокаліста Максима Красоти, гарно дебютували, на маупівській сцені, першокурсниці Інституту права.

Далі відбулось найсакральніше дійство усіх першокурсників – спільне частування з величезного казана козацькою кашею. Саме ця споконвічна традиція зближує та гуртує студентів усього світу в єдине товариство, назва якому «однокашники».

„Дебют першокурсника” – прекрасне і веселе свято, яке об’єднує студентство, додає натхнення і бажання вчитися, спілкуватися і насолоджуватися молодістю.

 Тож щедрі та бурхливі оплески публіки надовго запам’ятаються абітурієнтам Академії, а чудовий настрій, подарований всім учасниками свята, зарядить позитивною енергією на цілий навчальний рік.

Поділитися посиланням: