День першокурсника в МАУП

10 Жовтня 2008 12:48

«МАУПівцем не народжуються -
ним стають раз і назавжди»
Пам’ятка першокурснику

Цього тижня у Міжрегіональній Академії управління персоналом святкували День першокурсника – юне поповнення Академії відзначало початок свого нового життя у вищому навчальному закладі. Святкове дійство відбувалося в дитячому оздоровчому таборі «Лісовий» в Пущі-Водиці.

 Офіційна частина свята розпочалась з урочистої лінійки. Слова вітань на адресу студентів звучали від ректора Миколи Головатого, який зазначив, що такий захід проводиться для того, щоб студенти мали можливість познайомитися, показати творчі здібності, продемонструвати свій талант. «У кожному з Вас прихований Рафаель, - наголосив Микола Головатий, - тому різноманітні студії МАУП дають можливість проявити свої творчі здібності».

Продовжив вітання поет Анатолій Славута-Логвиненко, який продемонстрував свій новий вірш, присвячений першокурснику.

На завершення офіційної частини студенти, викладачі та гості свята заспівали Гімн Академії.

 Першокурсники взяли активну участь у конкурсній програмі і показали, що вони вже два місяці є повноправними членами студентського братства. Студенти першого курсу всіх інститутів Академії демонстрували свої таланти і творчі здібності. Під час святкового концерту, організованого молоддю, вони довели, що, незважаючи на управлінське спрямування вузу, його студенти знаються не лише на бізнесі, маркетингу, юриспруденції чи економіці, але й знайомі з мистецтвом. В ході концертного дійства, студенти-першокурсники дивували численних глядачів театральними постановками, запальними танцями, гумористичними сценками, поетичними читаннями та веселими піснями.

Вітальні концертні номери для першокурсників підготували вокальний ансамбль «Глорія», танцювальна студія «Перлина», учасники КВН та інші творчі особистості МАУП.

Протягом свята студенти мали можливість пограти в футбол, волейбол, теніс, милуватися природою оздоровчого табору і просто відпочивати.

Святкове дійство закінчилось куштуванням студентської каші зі спільного казана, що є символом об’єднання всіх студентів МАУП.

„Дебют першокурсника” – унікальне, прекрасне і веселе свято, яке єднає студентство, додає натхнення і бажання вчитися, спілкуватися і насолоджуватися молодістю.

 Тож бурхливі оплески публіки надовго запам’ятаються дебютантам Академії, а чудовий настрій, подарований всім учасникам свята, залишиться в пам’яті.

Поділитися посиланням: