Про Академію

Меню

День студента у Сєверодонецькому інституті МАУП

25 Листопада 2014 09:30

Кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом. Відчайдушна юність, коли найбільша проблема — сесія що насувається, а найочікуваніша дата — День студента. Причому пригадується, як правило, не стільки саме навчання, скільки перший серйозний роман, веселі посиденьки з друзями, смішні випадки з життя…

Студентство — особлива каста. Студенти з різних країн чудово знайдуть спільну мову один з одним, незважаючи на мовні бар'єри. Студентські традиції — як серйозні, так і кумедні — дуже схожі і в Києві, і в Сєверодонецьку, і в Сорбонні, і в Оксфорді. Навіть своє «персональне» свято — Міжнародний день студента 17-го листопада — студенти всього світу святкують саме в цей день.

Розпочалася урочистість із вітального слова директораСєверодонецького інституту МАУП Єлизавети Кравцової та привітань завідуючих кафедрами інституту, похвал та нагород, адже за словами багатьох – Луганщина найбільше славиться своїми талановитими дітьми, які щороку стають випускниками Сєверодонецького інституту. Вони завжди беруть активну участь у творенні історії та культури краю. Кожен студент інституту заслуговує на увагу, розуміння і підтримку. Тому в цей святковий день багатьох нагороджено подяками за відмінне навчання, за активну громадську участь у житті закладу і безпосередньо всієї Луганщині. Особливої уваги були удостоєні студенти, що активно брали учать у роботі юридичної приймальні при інституті протягом року: Артем Вакуленко, Володимир Дринов, Ян Птушко та Марія Рочева. 

 

Після урочистої частини розпочалося найцікавіше – святкове чаювання. 

Поділитися посиланням: