День студента в МАУП

17 Листопада 2006 16:58

17 листопада в Президії Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента.

Розпочав свято, зі звернення до присутніх, голова студентської ради Академії Максим Кухар: «Я вітаю всіх, хто зібрався сьогодні у цій залі студентів, викладачів, представників адміністрації, ректора, проректорів із дорогим та близьким святом - Міжнародним днем студента! Адже усі побували на студентській лаві та сповна відчули смак студентського життя!»

Приєднався до привітань ректор Академії Микола Головатий: «Красиві, молоді, веселі. Мені приємно вас бачити та привітати усіх студентів від імені ректорату з Міжнародним днем студента та подякувати кожному з вас за проявлену ініціативу і захист інтересів української освіти! Щиро вдячний усім студентам за сумлінне навчання та відстоювання інтересів Академії! Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів, великого взаємного кохання, сімейного благополуччя, щоб ви кохали та були коханими! Нехай вас усіх Бог береже!»

Далі, директор департаменту позанавчальної роботи Людмила Біжик з легкої руки ректора та проректора з науково-дослідної роботи Віталія         Гайченка вручила подяки за високі досягнення в навчанні та спорті обдарованим студентам.

 Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі молоді вузу.

Поділитися посиланням: