День відкритих дверей у МАУП

31 Липня 2012 13:35

28 липня в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся черговий День відкритих дверей. Сьогодні Академія впевнено крокує вперед і, як завжди, пропонує всім охочим гідну освіту за сучасними управлінськими спеціальностями, які мають найбільший попит на ринку праці.

Академія гостинно прийняла у своїх стінах усіх бажаючих познайомитись із навчальним закладом. Абітурієнти особисто розпитали про всі аспекти, вимоги та умови для вступу та навчання.

Популярним цього року був Інститут міжнародних відносин і лінгвістики.

Уже котрий День відкритих дверей поспіль у нас дуже багато бажаючих навчатися саме тут. В основному обирають спеціальності, як „Філологія”, „Політологія”, „Міжнародні відносини”, спеціалізації: „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, „Міжнародні відносини і дипломатія”, – говорить декан факультету стаціонарних та заочних форм навчання Українсько-арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса Оксана Казак.

Інститут реклами, який тільки з січня місяця цього року став частиною МАУП, теж користувався популярністю серед абітурієнтів. Найбільше бажаючих було вступати за спеціальністю „Дизайн”.

У цей день, як зазначила декан факультету заочних форм навчання Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу ім. Б. Хмельницького Жанна Семерей, багато бажаючих було навчатися за спеціалізаціями: „Менеджмент туризму та готельного бізнесу”, „Медичний та фармацевтичний менеджмент”, „Менеджмент організацій місцевого самоврядування”, „Управляння міжнародним бізнесом” та „Економіка та управління персоналом”.

Перлиною Дня відкритих дверей став набір студентів до кіпрсько-українського культурно-освітнього центру Університету Нікосії (UNІС) при МАУП.

Це пілотний проект, тому 20 студентів лише в Києві – дуже вдалий початок. Ми не зупинятимемося на цьому, а й надалі нарощуватимемо кількість бажаючих навчатися за програмою подвійного диплому МАУП і UNІС,” – розповіла нам директор представництва Університету Нікосії в країнах СНД Наталія Фоміна.

З переходом на Болонську систему та долученням до спільного європейського освітнього простору Україна отримала можливість для налагодження прямих освітніх, наукових та культурних зв’язків з вищими навчальними закладами ЄС, інтеграції навчальних планів та освітніх програм. Створення при МАУП кіпрсько-українського навчально-освітнього центру Університету Нікосії відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів як України, так і третіх країн щодо заочно-дистанційного навчання в Університеті Нікосії та за програмою подвійного диплому МАУП і UNІС. При цьому відбуватиметься взаємне зарахування кредитів, а лекції та семінари проводитимуть викладачі обох вишів мовою, прийнятною для слухачів (українською, російською, англійською, грецькою), – говорить проректор з міжнародних зв’язків, генеральний директор Міжнародного відкритого університету Ігор Піляєв.

Сьогодні МАУП є лідером у сфері недержавної освіти в Україні. Тож, обираючи МАУП, Ти обираєш гідне майбутнє!

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: