День відкритих дверей в МАУП

27 Березня 2006 17:01
          25 березня у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов черговий, щомісячний День відкритих дверей. Академія гостинно приймала у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом. Абітурієнти поспілкувались з викладачами і керівництвом Академії, особисто розпитали їх про умови та вимоги до навчання. Традиційно популярною була спеціальність” Правознавство, багато бажаючих прийшло на факультет „Практичної психології”, до Інституту соціальних наук вирішили вступити 32 абітурієнти. Вивчати економіку та фінанси виявилось 60, вони подали документи до Інституту міжнародної економіки та фінансів, а 47 майбутніх бізнесменів стануть студентами Інститут менеджменту та бізнесу.
          Майбутні студенти переконались, що в процесі навчання в Академії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема психології управління та прийняття рішень, мистецтва переконувати та слухати інших. І найголовніше, в Академії студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення як власного, так і суспільного добробуту.
           Цього дня близько 244 найбільш далекоглядних з гостей вже оформили документи, вступивши до Академії на обрану спеціальність, з них студентами Президентського університету стануть 199, і 45 навчатимуться у технікумі при МАУП. Прийшовши до Академії у день відкритих дверей вони отримали знижку в навчанні 15%. А ті, хто не встигли завітати цього разу, матимуть таку нагоду у наступний 
День відкритих дверей -  15 квітня.
Знижка на навчання – 10 %
Завітайте до нас!


 

 
Поділитися посиланням: