День відкритих дверей в МАУП

30 Червня 2006 10:08

Літо – гаряча пора для абітурієнтів. Саме зараз для них настає час обирати професію та визначатися, де отримати відповідну освіту.

27 червня Міжрегіональна Академія управління персоналом приймала у своїх стінах всіх бажаючих познайомитись з навчальним закладом. Такі дні відкритих дверей традиційно відбуваються в МАУП щомісяця. Абітурієнти познайомились з викладачами і особисто розпитали їх про всі аспекти, умови та вимоги до навчання. Майбутні студенти переконались, що в процесі навчання в Академії вони зможуть засвоїти фундаментальний цикл гуманітарних, політичних і соціально-економічних дисциплін, отримати сучасні знання з цілого ряду практично-орієнтованих предметів, зокрема психології управління та прийняття рішень, мистецтва переконувати та слухати інших. І найголовніше, в Академії студенти вчаться застосовувати набуті знання для досягнення як власного, так і суспільного добробуту.

 Цього дня 357 найбільш далекоглядних з гостей вже оформили документи, вступивши до Академії на обрану спеціальність, з них студентами денної форми навчання стануть 111, а заочно навчатимуться 184, до технікумів при МАУП вступили 62 абітурієнти. Прийшовши до Академії у день відкритих дверей вони отримали знижку в навчанні 5%.

Поспішайте! На денну форму навчання набір триває до 14 липня.  

Успіхів Вам у досягненні Вашої мети!

Поділитися посиланням: