Про Академію

Меню

День юриста – свято права і свобод українців!

08 Жовтня 2013 16:26

8 жовтня в Україні святкують День юриста. Це свято з’явилося на календарі та об’єднало юристів усіх сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. З цієї нагоди у стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом пройшли урочисті заходи.

Святкування Дня юриста розпочалося у кіноконцертному залі «Україна» Президії Академії, де відбулася ІІ науково-практична конференція «Роль юриспруденції у формуванні сучасного суспільства». У конференції взяли участь студенти технікумів та інститутів, викладачі та працівники Академії. Учасники заходу поділилися своїми думками щодо сучасного стану розвитку юридичної науки. У своїх виступах доповідачі підіймали питання прав людини, престижу професії юриста, інформаційного права, правової культури юриста, особливостей розвитку Конституційного права, впливу ЗМІ на розбудову правової держави, сучасного стану Адвокатури в Україні та інші. У другій урочистій частині конференції відбулася церемонія вручення почесних грамот та подяк учасникам за особистий внесок у розвиток сучасної юридичної науки. Із вітальним словом до усіх присутніх звернувся ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Анатолій Подоляка: « Прийміть вітання з професійним святом – Днем юриста. Вже 16 років поспіль усі юристи України 8 жовтня святкують своє професійне свято до якого приєднується і наша Академія. Цього року лави професійних юристів поповнило більше тисячі наших випускників. З упевненістю можна сказати, що ми готуємо інтелектуальний потенціал нації. У цей особливий день висловлюю щиру подяку за самовіддану працю і професіоналізм усім присутнім. Сердечно Вас вітаю і зичу здоров’я, радості, добра, світлого майбуття. Хай чисте сумління і власна гідність супроводжують Вас на професійному шляху». Також від імені отамана «Всеукраїнського козацького війська» Орденом Богдана Хмельницького було нагороджено завідувача кафедри правоохоронної діяльності Інституту права ім. князя Володимира Великого МАУП, кандидата юридичних наук Валерія Підпалого. Ювілейні медалі «60 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941–1945 рр.» було вручено заступнику завідувача кафедри правоохоронної діяльності, кандидату юридичних наук, професору Едуарду Низенку та студенту Інституту права ім. князя Володимира Великого МАУП Віктору Матюшку за видатні заслуги перед державою.

У рамках Дня юриста відбувся святковий концерт. Студенти різних спеціальностей та інститутів Академії вітали юристів з їхнім професійним святом. В програмі концерту всі охочі могли насолодитися виконанням пісень різними мовами. Так зірки МАУП виконували пісні на російській, англійській, іспанській та нашій рідній українській мовах. Родзинкою програми став виступ-подарунок від народного ансамблю «Перлина». Усі присутні отримали незабутні враження від святкового дійства, яке надовго закарбується у пам’яті.

Щиро вітаємо студентів та колектив Академії зі святом!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: