День знань у МАУП

03 Вересня 2007 13:43

3 вересня у Міжрегіональній Академії управління персоналом - День знань.

Свято в Академії розпочалось урочистим молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця. Молебень транслювався на Площу Знань, де під штандартами інститутів вишикувалися студенти-першокурсники. Саме для них лунав нині гімн Академії у виконанні музичної студії МАУП. Привітали нових студентів МАУП і їхні майбутні колеги, учні ліцею МАУП. Нині в структурах Академії  навчаються 50 тисяч студентів. Це свідчення динамічного розвитку найбільшого в нашій країні недержавного вищого навчального закладу.

Під час урочистої церемонії президент Академії, заслужений працівник освіти України, доктор наук, професор Георгій Щокін та Герой України Левко Лук‘яненко вручили студентам-першокурсникам символічний студентський квиток.

В Міжрегіональній Академії управління персоналом велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню молоді. Виховати не лише спеціаліста, озброєного сучасними знаннями, а й духовну, гармонійно розвинену людину - таким бачать в Академії своє завдання. Після посвяти в студенти для всіх першокурсників відбулася перша лекція - «МИ – УКРАЇНЦІ».

Серед почесних гостей Академії, які завітали привітати першокурсників МАУП - народні депутати України, вчені, поети, громадські та культурні діячі, а також дипломати з Азербайджану, В‘єтнаму, Індонезії, Киргизстану, Лівану, Афганістану, Палестини.

Традиційно у День знань на території Академії освячено нові пам‘ятники, цього разу – просвітителям Кирилові та Мефодієві та Нестору-літописцю.

Поділитися посиланням: