Про Академію

Меню

День знань у Придунайській філії МАУП

08 Вересня 2014 12:41

Флешмоб на тему миру в Україні став родзинкою урочистої лінійки, присвяченої Дню знань в Придунайській філії Міжрегіональної Академії управління персоналом. Студенти в національних костюмах виконували хореографічне попурі, складене з російських, українських, молдавських, болгарських та інших танців народів Бессарабії.

 

Потім в небо були випущені голуби миру і повітряні кульки з побажаннями першокурсникам від випускників, яким вручалися дипломи про вищу освіту.

- У нас кожен студент - особистість, викладач - досконалість, а кожен навчальний день - це нові відкриття і набуття впевненості в собі, як представника майбутньої еліти суспільства, -сформулювала кредо свого вузу директор Придунайської філії МАУП, доктор педагогічних наук, професор Тамара Гуменникова. - Цього року дипломи отримали 140 наших випускників за такими спеціальностями, як "Психологія", "Менеджмент", "Економіка" та "Право". А на перший курс вступили майбутні юристи, психологи, менеджери, бухгалтери та аудитори.

 

З теплими словами до студентів, випускників, їхніх друзів і батьків разом з Тамарою Рудольфівною зверталися заступник директора з навчально-методичної роботи, кандидат економічних наук Ірина Ліганенко, куратор першокурсників Ірина Тишик та голова правління громадської організації "Територія ділових людей" Валерій Бавицький.

- З Придунайською філією МАУП,- сказав Валерій Іванович, - нашу громадську організацію пов'язує такий об'ємний соціальний проект, як "Інститут третього віку", на різних факультетах якого викладають ваші студенти-волонтери. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

На завершення лінійки першокурсникам був вручений коровай від випускників, а також комплекти підручників і новенькі значки студента МАУП.

Поділитися посиланням: