Про Академію

Меню

Деснянський економіко-правовий технікум при МАУП святкує перший випуск

18 Липня 2006 17:24
  Перший випуск — особлива подія. Це свято знань, яке назавжди лишається в пам’яті. Здавалося б тільки-но вчора звучав перший дзвоник, перші студенти заходили до аудиторій та слухали перші лекції, заробляли перші оцінки, здавали перші екзамени… Та минуло три роки. І ось, нарешті, це сталося! Нарешті, Деснянський економіко-правовий технікум при МАУП склав свій перший неформальний іспит — випустив перших ластівок у вільне плавання!
  Урочисте вручення дипломів відбулось 14 липня у Президії Академії. Вільних місць у залі майже не було: батьки, викладачі та, звісно ж, самі винуватці свята — випускники — усі з нетерпінням чекали радісної миті. 74 студентів лишають технікум. З них 44 стали фахівцями у галузі управління, 16 — фінансистами та 14 — фахівцями з банківської справи. Усім присвоєно освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст». 13 випускників закінчили технікум з відзнакою.
Ректор МАУП Микола Головатий привітав присутніх зі знаменною подією: «Цей випускний день — день святий, день теплий, красивий. Я бажаю усім Вам, випускникам, щастя та добра, щоб Ви не забували один одного та віддали шану викладачам, які з Вами працювали. Щоб виправдали надії своїх батьків… Хочеться особисто подякувати Левадній Ганні Гаврилівні за цей випуск. Як директор вона провела дуже важку роботу з легітимізації технікуму. На сьогодні ми маємо всі відповідні ліцензії, ми повністю визнані, як технікум. Ми даємо дипломи державного зразка за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст». За словами ректора, головне, що діти свідомо обирають технікум та розуміють, що це перспективний шлях розвитку — таким чином економиться час для здобуття повної вищої освіти.
  Директор технікуму Ганна Левадна відчувала особливу відповідальність, адже перший випуск — немов сходинка, яку подолав технікум. «Сьогодні надзвичайний день у нашому закладі — випускаємо у велике життя своїх дітей. Дітей, яких ми полюбили за ці три роки. Ми бачили, як ви росли, мужніли, кращали. Разом з вами ми пережили багато яскравих моментів, перебороли труднощі. Весь колектив, кожен викладач вклав у вас часточку своєї душі, аби зробити вас гарними, добрими людьми. Оце найголовніше… А своїми результатами під час іспитів ви показали, що Деснянський технікум дає прекрасні знання. Дякую вам за сумлінну працю! Я бажаю всім Вам щастя, здоров’я, наснаги, не боятися труднощів та завжди йти тільки уперед!»
  95 % випускників Деснянського економіко-правового технікуму при МАУП продовжать навчання в Академії. Мабуть, у цьому і полягає найбільша заслуга викладацького колективу: жага до знань у вихованців технікуму лише посилилася. Тож, побажаємо випускникам здійснити усі свої мрії. Нехай на Вашому небосхилі буде побільше зірок та поменше хмаринок.
  МАУП вітає Вас!
Поділитися посиланням: