Про Академію

Меню

Деснянський економіко-правовий технікум відзначив черговий випуск молодших спеціалістів

15 Липня 2011 11:27

Нещодавно у  кіноконцертному залі «Україна» Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск Деснянського економіко-правового технікуму, під час якого випускникам вручили дипломи молодших спеціалістів.

Привітати випускників прийшли ректор МАУП Анатолій Подоляка, проректор з виховної роботи та до вузівської підготовки Людмила Біжик, директор Інституту соціальних наук та самоврядування Іван Бідзюра, директор Деснянського ЕПТ Ганна Левадна, а також працівники та викладачі технікуму. Традиційно урочисті збори відкрив Гімн України.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Академії Анатолій Подоляка: «Мені приємно сьогодні бути присутнім на вашому святі, бо це наша спільне свято, свято Міжрегіональної Академії управління персоналом. Диплом, який ви сьогодні отримаєте дає вам право навчатися у вищих навчальних закладах, і дуже приємно, що більшість з вас  вже подали документи на навчання в структурних підрозділах  МАУП. Сьогодні Академія – це потужна структура в системі навчальних закладів Міністерства освіти і науки України. Протягом року ведеться потужна та активна робота відносно наукової та навчальної діяльності. Ми успішно проходимо ліцензування та акредитацію за окремими спеціальностям, відкрили дві спеціалізовані вчені ради по захисту кандидатських дисертацій як для випускників наших навчальних закладів, так і для викладацького складу, які не мають вченого ступеню. Це дає вам можливість успішно вступити до аспірантури та захистити кандидатські дисертації».

До усього вище сказаного раніше ректором приєднався зі словами вітання і директор Інституту соціальних наук та самоврядування Іван Бідзюра, подякувавши батькам за зроблений вибір щодо навчання  в Академії звернувся до батьків та запросив випускників продовжити навчання в Інституті соціальних наук та самоврядування: «Я зобов’язуюся, що величезний досвід професорсько-викладацького складу, який має наш інститут буде переданий вашим дітям, завдяки чому вони стануть висококласними спеціалістами».

Проректор з виховної роботи та до вузівської підготовки Людмила Федорівна Біжик також привітала випускників – своїх вихованців: «Дорогі випускники, ви є головне  в нашому житті - джерело нашого натхнення і творчості, саме для вас ми здобуваємо нові знання, пишемо нові книги, будуємо нові приміщення та інше. Адже ми прагнемо дати вам не лише високий рівень професійних знань, але й виховати сильну особистість, лідера, здатного приймати рішення і відстоювати свою честь, честь своєї родини та нації. Якщо серед вас, випускників, будуть у майбутньому  народні депутати, державні діячі, науковці та підприємці, дипломати та менеджери вищої ланки, ми будемо вважати це своїм найбільшим успіхом. Ми твердо переконані, що саме ви станете фахівцями нової генерації, людьми з високим рівнем культури та освіти, глибокою духовністю і національною гідності. Нехай любов, радість та веселий сміх оточують вас, дорогі випускники, а усі ваші плани і задуми будуть втілені в життя, нехай щедра доля подарує вам вірних друзів, талановитих колег і соратників у майбутньому, нехай життя щедро дарує наснагу для успішного подолання нових вершин у вашому житті 

До випускників з теплими словами від щирого серця звернувся директор Деснянського ЕПТ Ганна Левадна: «Сьогодні дуже велике та радісне свято, бо сьогодні з нашого гніздечка під назвою Деснянський економіко-правовий технікум відлітають наші ластівки – наші випускники. Ще 3-4 року тому, коли ви переступили поріг технікуму дев’ятикласниками, ви всього боялися, а зараз перед нами дорослі, розумні та красиві юнаки та дівчата, люди, які отримали дуже багато знань. Кожен співробітник технікуму вкладав частинку своєї душі в кожного з вас». Вже за традицією в кінці свого виступу Ганна Левадна  звернулась до випускників з напутнім словом та процитувала слова Марії Терези:

"Життя-це можливість, скористайся нею. 
життя-це краса, милуйся нею, 
життя-це виклик, прийми його, 
життя-це обов'язок, виконай його, 
життя-це гра, стань гравцем, 
життя-це тайна, пізнай її, 
життя-це любов, насолоджуйся нею, 
життя-це успіх, шукай його, 
життя таке чудове, не згуби його! 
це твоє життя, борони його!"

З рук  ректора Академії  дипломи молодшого спеціаліста отримали 108 випускників, з яких 24 - з відзнакою.

Ми вітаємо молодих спеціалістів з цим досягненням у їхньому житті та бажаємо випускникам успіхів на професійних та життєвих шляхах!

Поділитися посиланням: