Про Академію

Меню

Дев’ятикласники Ліцею МАУП відзначили свій випускний вечір

17 Червня 2011 15:42

Сьогодні на території Міжрегіональної Академії управління персоналом знову свято. Свідоцтва про освіту отримали дев’ятикласники Ліцею МАУП.

Цього дня у святковій залі, сповненій урочистим настроєм і неприхованим хвилюванням, зібралися випускники, батьки, викладачі та керівники Ліцею.

На юних обличчях – радість, збентеження і надія. Адже кожен з них доклав усіх зусиль для того, щоб наблизити це свято, тож сьогодні – вони щасливі..

   

Першою своїх вихованців, що ступають на життєві стежки дорослого життя, привітала директор Ліцею Ірина Петрівна Виговська: „Шановні дев’ятикласники! Сьогодні ви отримуєте свій перший документ про освіту і, сподіваюся, не останній. Ви робите свій перший крок у доросле життя, але не поспішайте дорослішати, бо дитинство – це найкраща пора в житті людини. Позаду дев’ять років навчання і перші в житті іспити. Тож бажаю вам добре відпочити і вже першого вересня ми радо зустрічатимемо вам у нашому Ліцеї, а тим, хто вступає в інші навчальні заклади я бажаю успіхів, бажаю отримати ті знання, які дійсно зроблять вас конкурентноспроможними у сучасному вимогливому світі. Бажаю вам оптимізму, щастя, здоров’я, удачі, нехай збуваються ваші мрії”.

Прощаючись з Ліцеєм, з вчителями, залишаючи позаду тихий берег дитинства, випускники висловили щиру подяку і шану тим, хто дав їм знання, терпляче спостерігаючи, як вини дорослішали, зростали і розумнішали. Для них звучали пісні і теплі слова від юних випускників і від студентів Академії.

Наприкінці урочистого зібрання випускникам були вручені свідоцтва про закінчення дев’яти класів і перед ними відкрилися нові шляхи, на яких вони здобуватимуть середню чи вищу освіту, адже в Ліцеї МАУП вони отримали достатній багаж знань аби впевнено почуватися при вступі. Як відомо, значна частина з них продовжать освіту в технікумі та інститутах Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Успіхів вам, шановні випускники!

Поділитися посиланням: