Дії Рабиновича неадекватні

24 Жовтня 2007 15:41
Заява
Прес-служби
Міжрегіональної Академії управління персоналом
 
 

Останнім часом з боку Вадима Рабиновича, відомого олігарха, власника декількох електронних і друкованих ЗМІ посилилися ворожі щодо українських національних сил випади і наклепницькі публікації, які свідчать про неадекватність його поведінки, обтяженою довгими роками перебування у радянських виправних і психіатричних установах.

В засобах масової інформації неодноразово повідомлялося про провокаційну суть багатьох матеріалів, які друкуються у виданнях В.Рабиновича, особливо електронних. Йде відверте паплюження поважних громадян і організацій, безпідставне звинувачення їх у ксенофобії, расизмі і фашизмі. Як підкреслювали поінформовані джерела, все це робиться ним задля отримання коштів на так звану боротьбу з «антисемітизмом». Тому так відверто цинічно друкуються образливі і наклепницькі матеріали, які дуже далекі від правди і об’єктивності.

Дії В.Рабиновича свідомо направлені на зумисне розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Прикладом неадекватності поведінки В.Рабиновича і його небажання жити в мирі і злагоді, зокрема і з придуманими ним самим опонентами, стали його нападки і наклепи на керівників єврейських організацій, з якими керівництво Міжрегіональної Академії управління персоналом веде взамоузгоджені переговори з питань, що становлять взаємний інтерес і направлені на пошук шляхів порозуміння і співробітництва. В.Рабинович оголосив ледь не анафему тим єврейським керівникам, які вели з Академією переговори. Це що толерантна і виважена позиція адекватної людини і керівника громадської організації?

Академія у десятках судових спорів з В.Рабиновичем доказала наклепницьку і образливу суть його поведінки і дій, вигравши практично всі справи.

В Академії навчаються і працюють представники з 31 країни світу. В жодній із публікацій академічних ЗМІ не міститься будь-яких закликів до міжнаціональної чи міжрелігійної ворожнечі. Академія щиро здійснює пошук взаємоузгоджених шляхів порозуміння з єврейськими громадськими організаціями і знаходить у їх керівників бажання налагодити необхідні для цього стосунки.

Навмисне загострення В.Рабиновичем протистояння, при відсутності для того будь-яких підстав свідчить, що ми маємо справу з патологічним провокатором не здатним вести себе толерантно і виважено, який не заслуговує на високе звання керівника громадської організації. Знавіснілість, з якою він друкує свої матеріали, говорить про свідоме розпалювання ним міжнаціональної ворожнечі, що, безумовно, неприпустимо і має бути засуджено.

Академія відкрита для контактів і переговорів з будь-якими організаціями і діячами і готова шукати шляхи порозуміння з усіх питань, що викликають взаємний інтерес.

 

 

Прес-служба

Міжрегіональної Академії управління персоналом

Поділитися посиланням: