Про Академію

Меню

«Диплом Економіко-правового технікуму при МАУП – перепустка у нове життя» - Світлана Прокопенко

11 Лютого 2015 14:51

«Сьогодні перепустку у нове, доросле, самостійне життя отримують випускники, які навчалися за спеціальністю «Туристичне обслуговування» - такими словами розпочалося вручення дипломів випускникам Економіко-правого технікуму при МАУП.

10 лютого у стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся урочистий випуск студентів ЕПТ при МАУП. Свято розпочалося незвичайним відеозверненням директора Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолія Гомона, в якому він звернувся до майбутніх колег із напутнім словом. Відео продовжили кадри із життя студентів: навчання, дозвілля, успіхи і найяскравіші моменти у технікумі.

 

На випуск завітали викладачі, батьки, родичі випускників. Також привітали молодших спеціалістів і почесні члени Президії:

  • проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Микола Курко;
  • директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон;
  • заступник директораУкраїнсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького Тетяна Самойленко;
  • перший заступник директора з організації навчальної,  методичної та ліцензованої діяльності ЕПТ при МАУП Сергій Чернєй;
  • завідувач заочним відділенням ЕПТ при МАУП Наталія Шелепун;
  • заступник директора з виховної, соціальної та профорієнтаційної робити ЕПТ при МАУП Світлана Прокопенко.

«Дорогі випускники! Сьогодні вам вручають перший диплом у вашому житті. Він дає вам великі можливості. Нам потрібні такі кваліфіковані фахівці як ви, щоб розказувати усім  про нашу неньку Україну, про її велич і красу» - зазначив Анатолій Гомон. 

 

Усім випускникам вручили дипломи молодших спеціалістів, а студентів-активістів також відзначили грамотами за активні участь у житті  технікуму та Академії.

На згадку про себе випускники подарували керівництву технікуму оригінальний торт у вигляді шапки випускника.

 

Ольга Коробій 

Поділитися посиланням: