Про Академію

Меню

Дипломи молодших спеціалістів отримали випускники Економіко-правового технікуму

11 Липня 2011 11:30

Днями у МАУП відбувся урочистий випуск студентів денної та заочної форми навчання Економіко-правового технікуму при МАУП. Традиційно урочисті збори відкрив гімн України. Привітати випускників завітали ректор МАУП Анатолій Подоляка, директор Економіко правового-технікуму при МАУП Анатолій Гомон, директор Інституту соціальних наук та самоврядування Іван Бідзюра та інші.

Теплими словами вітання відкрила урочисті збори заступник директора з виховної роботи ЕПТ Світлана Прокопенко:

„Такі хвилюючі для нас усіх випускні мотиви звучать сьогодні і в стінах Економіко-правового технікуму при МАУП. У ці дні технікум приймає до своїх лав молоду зміну, а з вами сьогодні ми прощаємося”.

„Шановні випускники, батьки, викладачі! – звернувся до випускників ректор Академії. – Для мене велика честь бути запрошеним на це свято. Приємно бачити заповнений зал і це свідчить про вашу активність і високу організацію ЕПТ. Я хочу поздоровити вас ц тим, що ви досягли першої мети в своєму житті – стали фахівцями тих професій, які так потрібні сьогодні України. Однак, я не прощаюся з вами, тому що ви не забудете свій навчальний заклад, своїх викладачів і будете приходити до Академії, тим паче, що багато з вас залишаються в освітній системі МАУП і продовжують навчання. Ви зробили правильний вибір – це ваш навчальний заклад. Тож бажаю вам міцного здоров’я, щастя, нехай береже вас Бог”. Ректор МАУП особисто вручив найкращим випускникам дипломи з відзнакою.

Дипломи молодшого спеціаліста отримали випускники спеціальностей „Правознавство”, „Розробка програмного забезпечення”, „Фінанси і кредит”, „Соціальна робота”, „Обслуговування програмних систем і комплексів”, 176 студентів денної форми навчання і 86 – заочної форми навчання.

Наприкінці світа випускники та батьки подякували викладачам та керівництву Академії та Економіко-правового технікуму за терпіння, мудрість та сумлінну працю, завдяки яким юні фахівці досягли своєї мети і отримали дипломи.

Поділитися посиланням: