Директорові телекомпанії

20 Січня 2006 11:36
Директорові телекомпанії "Експрес-інформ"
Лясовському В.
 
"5 канал"
вул. Електриків, 26
м. Київ  04176
 

18 січня 2006 року, приблизно о 17:00, в ефірі телеканалу "5 канал" було поширено інформаційний матеріал з прес-конференції на тему: "Вибори-2006 та антисемітизм в Україні!", що відбулась цього ж дня в інформаційному агентстві УНІАН за участю президента Всеукраїнського єврейського конгресу (ВЄК) та Об’єднаної єврейської общини України Вадима Рабиновича. Під час свого виступу голова Всеукраїнського єврейського конгресу В. Рабинович поширив образливі та такі, що не відповідають дійсності відомості, щодо Міжрегіональної Академії управління персоналом, її керівництва та сотень тисяч громадян України – випускників МАУП.

Як на Ваш погляд інакше розцінювати заклики В. Рабиновича "прекратить деятельность по насаждению антирасистской пропаганды со стороны Щекина, его МАУП ... потокать фашистам, которые будут разжигать ненависть в народе", а також "не принимать на работу сотрудников с дипломами МАУП"?

Такими діями телекомпанія "Експрес-інформ", "5 канал" та В. Рабинович завдають величезну шкоду честі, гідності і діловій репутації найбільшому недержавному вищому навчальному закладові України - Міжрегіональній Академії управління персоналом, її керівництву та громадянам України.

Ми і раніше повідомляли про подібні протизаконні дії такої одіозної особистості, як В. Рабинович.

Поширюючи негативну необ'єктивну і недостовірну інформацію телеканал "5 канал" та В. Рабинович порушили чинне законодавство України, зокрема, ст. 5 і ч. 2 ст. 9 Закону України "Про інформацію", ст. 2 Закону України „Про захист суспільної моралі” та ст. 2 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Тому, враховуючи вищевикладене, ми, як найбільший вищий навчальний заклад України, керуючись ст. 43 Закону України "Про телебачення та радіомовлення", вимагаємо:

1) припинити поширення через телеканал наклепницької та такої, що не відповідає дійсності інформації;

2) якнайшвидше надати нам ефірний час з можливістю відповіді, спростування та висвітлення власної думки щодо вищезазначених обставин справи або самостійно спростувати поширену негативну інформацію, зміст та час спростування попередньо погодивши з нами.

Ми повинні, врешті-решт, припинити потік українофобії, людиноненависництва і бруду, який постійно продукують ЗМІ і програми ортодоксального сіоніста і провокатора В. Рабиновича.

 

Керуючий справами -
секретар Президії МАУП                                                           В.Г. Короткін

Поділитися посиланням: