Про Академію

Меню

Діти МАУП - дітям сиротам – благодійна акція в день Святого Миколая

23 Грудня 2008 11:58

Восьмий рік поспіль студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом приїжджають до міста Березань і проводять благодійну акцію -  «Діти МАУП – дітям-сиротам» для дітей соціально незахищеної категорії –сиріт, напівсиріт, інвалідів, дітей з багатодітних та неблагополучних сімей. «Дитячий будинок «Світанок» розрахований на 30 дітей, зараз у ньому 14 осіб - розповідає Начальник служби у справах дітей березанської міської ради Євенко Віра Петрівна. Кожен рік діти з нетерпінням чекають святого Миколая в особі маупівських студентів, які радують серця діточок подарунками, солодощами, іграми, конкурсами та чудовим настроєм».

Акція була започаткована співробітниками департаменту позанавчальної роботи, які звернулися до студентів Академії з пропозицією допомогти обездоленим дітям. Напередодні дня Святого Миколая студенти та співробітники МАУП збирали речі, іграшки, подарунки для дітей.

У День Святого Миколая, до новорічних свят за сприяння студентської ради Академії, студенти-волонтери приїхали до позбавлених батьківської опіки дітей, які чекали гостей з великим нетерпінням. Студенти показали веселу концертну програму, даруючи дітям солодощі, теплий одяг, іграшки та необхідні на повсякдень речі, а головне, тепло усмішок та сердечну радість.

Керівництво м. Березань радо зустріло гостей з Академії.Слова подяки на адресу Академії звучали від Березанського  міського голови Олексія Пікало та начальника відділу культури і туризму Андрія Шевеля. Вони задоволені, оскільки веселі студенти дарують дітям відчуття батьківської опіки та турботи.

Метою проведення подібних благодійних акцій для студентів МАУП та департаменту позанавчальної роботи є необхідність виховувати у молодого підростаючого покоління почуття милосердя та заохочувати до меценацтва, на засадах турботи та взаємодопомоги. А дітям-сиротам така увага дарує душевне тепло, віру, любов та надію.

Ми закликаємо Вас бути не байдужими до проблем дітей, що потребують допомоги, адже усі ми діти України.