Про Академію

Меню

Дитячі та юнацькі спортивні школи отримали спонсорську допомогу від МАУП

02 Квітня 2010 14:24

Асоціація спортивної боротьби України, як об’єднання федерацій вільної та греко-римської боротьби постійно піклується про спортивний розвиток та процвітання спорту, об’єднує спортсменів, тренерів, суддів. Асоціація спортивної боротьби України, як організація, метою якої є сприяння розвитку вільної і греко-римської боротьби в Україні, усвідомлює відповідальність перед українським суспільством щодо подальшого розвитку олімпійського руху в Україні, щодо закріплення статусу спортивної боротьби як одного з найуспішніших видів українського спорту.Асоціація спортивної боротьби України визначає перед собою економічний, соціальний та адміністративний напрямок діяльності.

Відомо, що в грудні 2009 року Заступника голови Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом Ростислава Щокіна було обрано Президентом Асоціації спортивної боротьби м. Києва, а директора департаменту фізичноїкультуриі спортуМАУП Мирона Ільницького генеральним секретарем. Розуміючи, що бюджет міста досить невеликий, а спорт потребує постійного фінансування Міжрегіональна Академія управління персоналом в особі Ростислава Щокіна та Мирона Ільницького організували спонсорську спортивну допомогу - вручили для дитячих та юнацьких спортивних шкіл м. Києва спортивне оснащення: манекени для занять спортивною боротьбою та канати. А також грошову допомогу для організації та проведення змагань.

Про значення такої акції розповідає директор департаменту фізичної культури і спортуМАУП Мирон Ільницький: «Вільна боротьба і взагалі спорт постійно потребує оснащення, адже тренування та змагання потребують належної підготовки та фінансування. А нам би хотілося, щоб в Україні виростали нові олімпійські чемпіони та призери міжнародних чемпіонатів. Тому ми й вирішили допомогти спортивним школам. Наприклад, у дитячій юнацькій спортивній школі № 13 тренується 17 навчально-тренувальних груп першого року навчання – це досить велика кількість дітей. Тому, від Академії до школи було передано відповідне спортивне оснащення».

Підтримка спортсменів різних видів спорту в Академії відбувається постійно. А також в МАУП навчаються люди, чиї імена відомі всьому світу – Василь Вірастюк, Ірині Мерлені, Антон Бочкарьов, Олексій Задніпряний, Ірина Нетреба, Дмитро Безерхий, Мар’яна Квятковська. Варто додати, що цього року до МАУП на навчання вступатиме і дворазова Чемпіонка світу з вільної боротьби Наталя Синишин та срібний призер Чемпіонату світу серед юніорів Ірина Гусяк. Спортивні досягнення відомих чемпіонів є зразком для наслідування молоді.

Поділитися посиланням: