Про Академію

Меню

Дійшла до завершення ХІ літня Універсіада України з футболу! Вітаємо переможців!

04 Липня 2013 15:06

Дійшла до завершення ХІ літня Універсіада України з футболу! Збірна команда Києва та Київської області, зійшовшись у фінальному двобої зі збірною Одеської області, перемогла супротивників із вражаючим рахунком 4:0!

За результатами минулорічної універсіади, основу збірної-переможця склали студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом та Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Шлях до перемоги був нелегким, адже перший матч з командою Хмельницької області, виграний з рахунком 3:1, довелося перегравати. Вдруге матч із цією командою закінчився із рахунком 1:0, але теж на користь київської команди. Також дорогою до фіналу збірна МАУП і НУФВСУ перемогла в матчі зі збірною Волинської області з рахунком 2:0 та Івано-франківської області – з рахунком 3:0.

Такими вражаючими результатами команда завдячує, перш за все, своїм тренерам: головному тренеру Федорчуку О.В. та Ільницькому М.Й.

До складу збірної увійшли студенти двох вищих навчальних закладів, які також є гравцями різноманітних футбольних клубів України: «Динамо» Київ, «Десна» Чернігів, «Ворскла» Полтава та інших – Тимофєєв Анатолій, Долгий Антон, Прокипчук Ярослав, Морозенко Євген, Коновалов Микита, Стеценко Олександр, Баранник Олег, Бутенін Артем та інші.

Вітаємо із перемогою і бажаємо подальших вражаючих звершень, не тільки в спорті!

Поділитися посиланням: