Про Академію

Меню

«Для кожного з нас Академія стала не частиною життя, а була життям!» - Катерина Агафонова

24 Березня 2015 12:50

23 березня у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся випуск студентів Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса. Вручення дипломів проходило у кіноконцертному залі «Україна» Президії Академії. На урочистих зборах, присвячених цій важливій у житті кожного студента події, були присутні викладачі та керівництво МАУП, батьки та родичі випускників.

 

На свято завітала почесна президія, до складу якої увійшли:

  • Проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Микола Курко;
  • Проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий;
  • Директор Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Дмитро Юник.

На початку свята до випускників звернувся Микола Курко:

«Сьогодні урочиста подія у житті кожного з вас - ви отримуєте дипломи магістрів. Ви йшли до цього довгі роки, і за цей час Академія стала для вас рідним домом. Дорогі студенти! Ви обрали  професію, яка є затребуваною на ринку праці. Ваші диплом - це запорука майбутньої кар’єри!»

Вітаючи студентів директор інституту Дмитро Юник дав випускникам три основні настанови: «Ніколи в житті не треба іти чужою дорогою, йдіть своєю! Адже чим далі від теорії – тим ближче до Нобелівської премії», «Дістатися до вершини – не є сенсом життя. Сенс життя – утриматись на ній!», «Не забувайте свою рідну Академію!»

 

Слово для привітання надали і випускниці Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Катерині Агафоновій:

«Від імені усіх випускників я хочу сказати «Красно дякую» викладачам, керівництву Академії та працівникам. Дякую одногрупникам за веселі репетиції, цікавий час під час лекцій та іспитів. Для кожного з нас Академія стала не частиною життя, а була життям!»

В ході урочистої частини свята випускники отримали дипломи і теплі привітання.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: