Про Академію

Меню

Дмитро Безверхий - чемпіон Європи з Таеквон-До

10 Травня 2012 15:49

Наприкінці квітня у Мариборі (Словенія) відбувся 27-1 дорослий і 18-й юніорський чемпіонат Європи з Таеквон-До. У змаганнях взяли участь 490 спортсменів з 29 країн. Збірну України на цьому змаганні  представляли 18 спортсменів, українці посіли сім призових місць. Серед переможців студент п’ятого курсу Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса (МАУП), який навчається за спеціальністю „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”, майстер спорту міжнародного классу України з кікбоксингу, чемпіон світу з кікбоксингу, чемпіон України з таеквон-до. Виступаючи у дорослому турнірі у вазі 63 кг Дмитро Безверхий посів перше місце.

Дмитро, розкажіть, як проходив для Вас турнір?

Турнір був дуже цікавий і результативний: у ваговій категорії до 63 кг виступали 17 спортсменів, розподілених на дві групи, кожна змагалася на окремому татамі. Я провів чотири поєдинки включаючи фінальний. Перший бій був дуже складний, я боровся з лідером цієї вагової категорії польським спортсменом, і переміг у додатковому раунді, який проводиться до першої технічної дії. Потім були поєдинки з шотландським і голландським спортсменами. А у фіналі я зустрівся з спортсменом Росії, досить активним, але досвіду йому не вистачило, він щойно перейшов з юніорського спорту. Я переміг, хоча вперше виступав у таеквон-до ITF,тож був неочікуваним сюрпризом для суперників. До речі, наступного року Чемпіонат Європи з теаквон-до проходитиме у Києві.

Як проходила підготовка до змагань?

Ми почали готуватися у Києві, потім 10 квітня виїхали на збори до Івано-Франківська, куди для тренувань з’їхалися спортсмени з усієї України. Протягом десяти днів ми проводили по три тренування на день, тож підготувалися вдало і виїхали до Словенії з бойовим настроєм. Нас готував головний тренер збірної  України з таеквон-до Олег Соловей.

Ти виступаєш у турнірах і з кікбоксінгу і таеквон-до?

Я прийшов у кікбоксінг після занять таеквон-до. Це прекрасний вид спорту. Вони доповнюють один одного і це доповнення дуже розвиває спортсмена.

Нещодавно Академія побачила тебе не лише на рингу, але й на танцювальній сцені. Які були Ваші враження від участі у конкурсі „Танці з викладачами”?

Це також була перемога над собою – знайомство зі сценою, з глядацьким залом, подолання внутрішнього страху. Мені дуже сподобалося виступати і я планую розвиватися і в танцювальному, і в артистичному напрямку. Думаю, я ще матиму нагоду виступати на сцені Академії, адже я навчаюся в магістратурі Інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса за спеціальністю „Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”.

Крім навчання є ще тренерська робота?

Так я веду спортивну секцію з кікбоксінгу для студентів МАУП. Однак я хотів би займатися тренерською роботою на перспективу, тренувати дітей або молодих спортсменів і працювати на результат і на перспективу.

Які у вас плани на найближче майбутнє?

Наприкінці травня ми ідемо до Італії на щорічний Кубок світу з кікбоксінгу, який я вигравав у 2009 і 2011 роках. Потрібно поїхати і підтвердити свій титул. Цього разу буде складніше, тому що потрібно виступати у меншій ваговій категорії, а це ускладнює процес підготовки і поєдинок, але ми налаштовані рішуче.

Вітаємо Дмитра Безверхого з новою  перемогою і бажаємо спортивного успіху на Кубку світу в Італії!

Поділитися посиланням: