Про Академію

Меню

До Дня молоді студентів МАУП відзначили подяками

26 Червня 2015 18:35

З нагоди відзначення цього свята керівництво Голосіївської райдержадміністрації зібрало лідерів молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва, та молодих спеціалістів різних галузей.

В останню неділю червня Україна щорічно святкує День молоді. З нагоди відзначення цього свята керівництво Голосіївської райдержадміністрації зібрало лідерів молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва, та молодих спеціалістів різних галузей.

На зборах найактивніші студенти були відзначені подяками та почесними грамотами за особистий вагомий внесок у розвиток молодіжного руху, активну громадську позицію. Так, серед студентів Міжрегіональної Академії управління персоналом, свої подяки отримали: студентка Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького МАУП Юлія Питручак, студентка Інституту права ім. князя Володимира Великого МАУП Тетяна Волобуєва, студент Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП Меcроп Оганян.

Також, заохочувальними відзнаками нагороджено лауреатів фестивалю студентської творчості “Осінь Голосієва” та “Тижня молодіжного самоврядування”.

«День молоді в Україні - одне з найбільш очікуваних свят серед молодих людей, а особливо студентів. Це свято запалу та енергії, самоствердження і пізнання, натхнення і творчості, любові і романтики. Дуже почесним є те, що саме студентів МАУП було відзначено Голосіївською райдержадміністрацією. В Академії ми працюємо над тим, щоб допомагати соціальному становленню та всебічному розвитку студентства»- відзначила директор Департаменту позаначальної роботи МАУП Валентина Слісаренко.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: